• 0

03 Eylül 2019, 22:47 - Anasayfa // Sulusaray Haberi yazdır

Vali Balcı, Sulusaray'da muhtarlarla bir araya geldi

Vali Balcı, Sulusaray'da muhtarlarla bir araya geldi

Tokat Valisi Ozan Balcı, Sulusaray ilçesinde köy ve mahalle muhtarları ile bir araya geldi. Vali Balcı, muhtarların devlet ve millet arasında köprü görevi gördüğünü, görevlerinin vatandaşların işlerini kolaylaştırmak olduğunu söyledi.

  • Facebook Paylaş
  • Twitter Paylaş

Tokat Valisi Ozan Balcı, Sulusaray Çok Programlı Anadolu Lisesi Konferans Salon'unda düzenlenen toplantıda köy ve mahalle muhtarlarla bir araya gelerek sorun ve talepleri dinledi. Toplantıya Vali Balcı ile birlikte Vali Yardımcısı Mehmet Gödekmerdan, Sulusaray Kaymakamı Ahmet Vezir Baycar, Belediye Başkanı Necmettin Coruk ile il ve ilçe daire amirleri katıldı. Köylerde ve mahallelerde muhtarların devletin dili ve gören gözü olduğuna dikkat çeken Vali Balcı, ''İnsanlarımızın hayatını ve yaşamını kolaylaştırmamız lazım. Muhtarlarımız insanlarımızın talep sorunlarını bizlere ileten, bizim elimiz, gözümüz ve kulağımız" dedi.
 

TOKAT'A 420 ÖĞRETMEN ATANDI
 
Tokat’ta 420 öğretmen atandığını ifade eden Vali  Balcı şöyle konuştu: "İl ve ilçelerimizde öğretmen ihtiyacı kalmadı. Kitap Tokat ve Etüt Tokat çalışmalarına yeni gelen öğretmenlerimizle birlikte destek verilsin. Spor Tokat ile ilgili çalışmaları iki katına çıkaralım. Sahip çıkalım, malzeme desteği yapmaya devam edeceğiz. Sulusaray kaplıcalarıyla ilgili kalkınma ajansından bir proje yapıyoruz. Sebastapolis kazıları önemli onlara destek vereceğiz. Altyapı çalışmaları gayet iyi gidiyor. Su problemi çok önemli ve önceliklidir. Köylerimizde içme suyu sorunu kalmasın. Sizlere güveniyorum, işlerimizin takipçisi olalım."
 
DHA-Bölge - Türkiye-Tokat
Kelkit Havadis


YORUM YAZ

BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Kelkit Havadis hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer Sulusaray Haberleri

Tümü

RÖPORTAJ

Gençliğin ve Girişimcilerin Ödül Gecesi'nin rüzgarı konuşuluyor
Gençliğin ve Girişimcilerin Ödül Gecesi'nin rüzgarı konuşuluyor
Gazeteci Ayson Karabağ'ın Röportajı; 'Gençliğin ve Girişimcilerin Ödül Gecesi'nin rüzgarı konuşuluyor'

E-BÜLTEN ABONELİK

Gazetemiz Basın Ahlak Yasasına Uymayı Kabul Eder. Özel ilan ve reklamlardan doğabilecek sorumluluk ilan sahibine aittir. Gazetede neşredilen yazılardaki fikir sorumluluğu yazarına ait olup yayınlanan veya yayınlanmayan yazılar geri verilmez.

Adres : Yeşilırmak Mah. Orkide Sok. Saymaz Apt. Zemin Kat No: 8 TOKAT
Tel : (0356) 212 4884
Gsm : (0546) 449 5162
Bu site 0.113 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]