• 0

13 Mart 2020, 14:14 - Anasayfa // Sulusaray Haberi yazdır

Sulusaray'da iyilik hareketi

Sulusaray'da iyilik hareketi

Tokat Sulusaray Müftülüğü tarafından 09-14 Mart tarihleri İyilik Haftası münasebetiyle 'Dünyayı İyilik Değiştirecek' sloganıyla etkinlikler gerçekleştirildi, sosyal yardımlara destek veren vatandaşlara plaket verildi.

  • Facebook Paylaş
  • Twitter Paylaş

Türkiye Diyanet Vakfı'nın kuruluş yıl dönümü münasebetiyle düzenlenen İyilik Haftası’nda bu yıl Türkiye Diyanet Vakfı Sulusaray Şube Başkanlığı tarafından hayra ve iyiliğe olan farkındalığı artırmak amacıyla Sulusaray İlçe Müftüsü Hacı Ahmet Başaran ve müftülük personelince esnaf ve evlere ziyaretleri yapıldı.
 
 
MHP İLÇE BAŞKANI MEHMET AKİF ÖZ’E PLAKET
 
Müftülük tarafından yaşadığı toplumda bireyleri iyilikle harekete geçiren ve çevresine ilham veren kişilere de teşekkür belgesi ve plaket verildi. MHP Sulusaray İlçe Başkanı Mehmet Akif Öz’e de teşekkür belgesi ve plaket alanlar arasında yer aldı.
 
Konuyla ilgili olarak açıklama yapan MHP Sulusaray İlçe Başkanı Mehmet Akif Öz, “Türkiye Diyanet Vakfı tarafından şahsıma verilen bu anlamlı teşekkür belgesini başta rahmetli babam olmak üzere aile büyüklerim adına aldım. İlçemize kazandırılan görkemli caminin yapılışında emeği olan başta dernek Başkanı Ahmet Aydın’a ve yönetimine ayrıca sayın müftümüz Hacı Ahmet Başaran’a çok teşekkür ediyorum” dedi.
Kelkit Havadis


YORUM YAZ

BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Kelkit Havadis hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer Sulusaray Haberleri

Tümü

RÖPORTAJ

Gençliğin ve Girişimcilerin Ödül Gecesi'nin rüzgarı konuşuluyor
Gençliğin ve Girişimcilerin Ödül Gecesi'nin rüzgarı konuşuluyor
Gazeteci Ayson Karabağ'ın Röportajı; 'Gençliğin ve Girişimcilerin Ödül Gecesi'nin rüzgarı konuşuluyor'

E-BÜLTEN ABONELİK

Gazetemiz Basın Ahlak Yasasına Uymayı Kabul Eder. Özel ilan ve reklamlardan doğabilecek sorumluluk ilan sahibine aittir. Gazetede neşredilen yazılardaki fikir sorumluluğu yazarına ait olup yayınlanan veya yayınlanmayan yazılar geri verilmez.

Adres : Yeşilırmak Mah. Orkide Sok. Saymaz Apt. Zemin Kat No: 8 TOKAT
Tel : (0356) 212 4884
Gsm : (0546) 449 5162
Bu site 0.098 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]