• 0

07 Ocak 2021, 22:40 - Anasayfa // GÜNDEM Haberi yazdır

Kaya Ailesi'den Tokat Belediyesi'ne teşekkür

Kaya Ailesi'den Tokat Belediyesi'ne teşekkür

Hızarhane Caddesi'nin adı oybirliği ile Tokat Belediye Meclisi tarafından Güngör Kaya Caddesi olarak değiştirildi.

  • Facebook Paylaş
  • Twitter Paylaş

KONU: CSBM İsim Değişikli Talebi Hk.
 
GEREKÇE: Belediyemiz İmar ve Şehircilik Müdürlüğünün” 01.12.2020 tarih, E-70134114-115.02.10-17610 Sayılı teklifleri ile Tokat Belediye Meclisinin gündemine alınan ve Belediye Meclisinin aralık ayı toplantısında 183 nolu kararı ile Komisyonlara havale edilmesi.
 
TALEBİN İÇERİĞİ: İlgi; 26.11.2020 tarihli yazı
 
Av. Süleyman KAYA ilgi tarihli dilekçesinde; geçtiğimiz günlerde vefat eden, geçmişte il başkanlıkları, Vekâleten Tokat Belediye Başkanlığı, Belediye Meclis Üyelikleri, TZOB Genel Sekreterliği, Yönetim kurulu üyeliği ve Genel Başkan Yardımcılığı, Voleybol ve güreş milli hakemliği, Tokat Ziraat Odası Başkanlığı vs. olmak üzere yıllarca ilimize birçok hizmetleri olan babası Güngör KAYA’nın isminin Hızarhane Caddesine verilmesini talep etmektedir.
 
KOMİSYON GÖRÜŞÜ
 
Komisyonumuz cadde isminin değiştirilmesi ile ilgili talebi değerlendirmiş ve Hızarhane Caddesi’nin isminin “Güngör Kaya Caddesi” olarak değiştirilmesi yine; otelin arka kısmında kalan GOP Bulvarı 15. Sokağa çıkan ve ismi olmayan sokağa da “Hızarhane Sokak” isminin verilmesi komisyonumuzca (oybirliği ile) uygun görülmüştür.
 
Belediye Meclisinin takdirlerine saygıyla arz olunur.
 

PLAN ve BÜTÇE KOMİSYONU

1

Yusuf TOSUN

Komisyon Başkanı

2

Mesut AKTÜRK

Komisyon Üyesi

3

Murat AKINCI

Komisyon Üyesi

4

Ahmet ÇİFTCİ

Komisyon Üyesi

5

Erkan YILDIZ

Komisyon Üyesi

 
 
Babamızın doğup büyüdüğü ve Rabbine kavuştuğu Hızarhane Caddesi'nin adını değiştirip Babamızın adını koyarak ilelebet yaşanmasına karar veren başta Tokat Belediye Başkanımız (kardeşimiz) Eyüp Eroğlu olmak üzere oybirliği ile karar veren tüm Tokat Belediye Meclis üyelerine Kaya ailesi adına en derin saygılarımızı sunar, teşekkür ederiz.
 
 
Av.Süleyman Kaya
Halil Kaya
Dr.Ömer Faruk Kaya
Nebahat Kaya Özer
Melek Kaya Ergenç
Ikbal Kaya
Kelkit Havadis


YORUM YAZ

BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Kelkit Havadis hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer GÜNDEM Haberleri

Tümü

RÖPORTAJ

Adnan Atmaca ile yaş sebze ve meyve ihracatı üzerine röportaj
Adnan Atmaca ile yaş sebze ve meyve ihracatı üzerine röportaj
Euroaz Tarım Ürünleri Gıda San. ve Tic. Ltd. Şti. Genel Müdürü Adnan Atmaca ile yaş sebze ve meyve ihracatı üzerine keyifli bir röportaj.

E-BÜLTEN ABONELİK

Gazetemiz Basın Ahlak Yasasına Uymayı Kabul Eder. Özel ilan ve reklamlardan doğabilecek sorumluluk ilan sahibine aittir. Gazetede neşredilen yazılardaki fikir sorumluluğu yazarına ait olup yayınlanan veya yayınlanmayan yazılar geri verilmez.

Adres : Yeşilırmak Mah. Orkide Sok. Saymaz Apt. Zemin Kat No: 8 TOKAT
Tel : (0356) 212 4884
Gsm : (0546) 449 5162
Bu site 0.047 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]