• 0

08 Ocak 2021, 18:51 - Anasayfa // SPOR Haberi yazdır

Sadi Ertan Sosyal güreşe destek vermeye devam ediyor

Sadi Ertan Sosyal güreşe destek vermeye devam ediyor

Ata sporumuz güreşe verdiği destekle bilinen Çevreli Belediye Başkanı Sadi Ertan Soysal son olarak da şampiyonlar yetiştiren antrenör Aziz Erdoğu'ya yeni şampiyonlar çıkarma şansı verdi.

  • Facebook Paylaş
  • Twitter Paylaş

 
Uzun yıllardır Çevreli kasabasında fahri olarak antrenörlük yapan ve Çevreli beldesinden Türkiye şampiyonu çıkartıp milli takıma sporcular gönderen, güreşe büyük azim ve özveri ile hizmet eden güreş antrenörü Aziz Erdoğdu‘yu Çevreli  belediye başkanı Sadi Ertan Soysal belediye  himayesine alarak ata sporuna büyük destek verdi.

TEKER’DEN TEŞEKKÜR

Almus gençlik spor İlçe Müdürü Cengiz Teker, sporsever Almus cumhuriyet savcısı Berat Yoldaş ve Tokat Güreşçiler spor kulübü başkanı Onur Balcı, Almus Gençlik Spor kulüp Başkanı Hüseyin Kalaycı ve yönetim kurulu üyeleri başkanı makamında ziyaret ederek ata sporuna verdiği destekten dolayı güreş adına teşekkür ettiler.

Gençlik spor ilçe müdürü Cengiz Teker başkana desteklerinden dolayı sembolik güreş kispeti takdim etti.
 
Kelkit Havadis


YORUM YAZ

BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Kelkit Havadis hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer SPOR Haberleri

Tümü

RÖPORTAJ

Adnan Atmaca ile yaş sebze ve meyve ihracatı üzerine röportaj
Adnan Atmaca ile yaş sebze ve meyve ihracatı üzerine röportaj
Euroaz Tarım Ürünleri Gıda San. ve Tic. Ltd. Şti. Genel Müdürü Adnan Atmaca ile yaş sebze ve meyve ihracatı üzerine keyifli bir röportaj.

E-BÜLTEN ABONELİK

Gazetemiz Basın Ahlak Yasasına Uymayı Kabul Eder. Özel ilan ve reklamlardan doğabilecek sorumluluk ilan sahibine aittir. Gazetede neşredilen yazılardaki fikir sorumluluğu yazarına ait olup yayınlanan veya yayınlanmayan yazılar geri verilmez.

Adres : Yeşilırmak Mah. Orkide Sok. Saymaz Apt. Zemin Kat No: 8 TOKAT
Tel : (0356) 212 4884
Gsm : (0546) 449 5162
Bu site 0.047 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]