• 0

20 Haziran 2021, 21:18 - Anasayfa // ETKİNLİK Haberi yazdır

Orakçı ve Günlüer Aileleleri'nin mutlu günü

Orakçı ve Günlüer Aileleleri'nin mutlu günü

Haber60 Gazetesi sahibi Yakup Orakçı, kızı Esmanur'u nişanlandırdı. Tokat'ın sevilen ailelerinden Sultan&Hasan Günlüer'in oğlu Sinan ile Gülhan&Yakup Orakçı'nın kızı Esmanur davetlilerin huzurunda nişanlandı.

  • Facebook Paylaş
  • Twitter Paylaş

Orakçı ve Günlüer ailelerinin nişan törenine Tokat Milletvekili Yücel Bulut, Tokat Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu, CHP Tokat İl Başkanı Çağdaş Kurtgöz, MHP Tokat İl Başkanı Mustafa İpek, Tokat Sanayi ve İşadamları Derneği (TOSİAD) Başkanı Süleyman Kaya, MHP Tokat İl Genel Meclisi Üyeleri Veli Gökyıldız, Ahmet Yılmaz, CHP Tokat Merkez İlçe Başkanı Ender Ergül, Tokat Belediye Başkan Yardımcısı Osman Altınordu, Tokat Doğa Koruma ve Parklar Müdürü İhsan Ekici, Dumanlı Dernek Başkanı ve GOP Üniversitesi Öğretim Üyesi Recep Bozdemir, MHP İl Başkan Yardımcısı Dostum, Gardaşım Musa Özdemir, Küresel Gazeteciler Tokat İl Temsilcisi Kemal Özdilek, Anadolu Basın Yayın Birliği İl Temsilcisi Erol Ekicier, Nurhan İçmez, Kenan Kayhan, Fatih Yılmaz, Fatih Karaman katıldılar. Törende ayrıca ailelerin yakın akraba ve dostları da hazır bulundular.
 
 
MHP Tokat Milletvekili Yücel Bulut, genç çiftlerin nişan töreninde yaptığı konuşmada, “Evlatlarımıza iki cihan saadeti diliyorum. Evlilikle ikame edilen aile kurumu Türk toplumunun temel taşıdır. Evlilik yolunda ilk adımı atan Esmanur ve Sinan’a ömür boyu mutluluklar diliyorum. Sevgileri ve saygıları hep daim olsun. Ülkeye yararlı evlatlar yetiştirmelerini de temenni ediyorum” ifadelerini kullandı.
 
Tokat Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu da, “Bugün Gülhan ve Yakup Orakçı ile Sultan ve Hasan Günlüer’in mutlu günlerine şahitlik yaptık. Kızımız Esmanur ile oğlumuz Sinan zorluklarla dolu, buna karşılık mutluluk dolu bir hayata başlıyorlar. Zorlukları sabırla aşacaklar. Mutluluklarını ise taçlandıracaklar. Bir yastıkta bir ömür geçirmelerini diliyorum. Orakçı ve Günlüler ailelerini de tebrik ediyorum” şeklinde konuştu.
 
 
Nişan merasimine salgın hastalık sebebiyle sınırlı seviyede davetliye gönderebildikleri ifade eden Yakup Orakçı, “Nişan törenimize katılan, telefon eden, telgraf çeken, çiçek gönderen, sosyal medya üzerinden tebrik eden tüm dostlara teşekkür ediyorum. Salgın hastalık sebebiyle davetiye gönderemediğim tüm dostlardan da helallik diliyorum. Hastalığın nihayet bulması durumunda düğünümüz herkese açık olacak ve dost ve misafirlerle kucaklaşma imkânı bulacağız” dedi.
 
Kelkit Havadis


YORUM YAZ

BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Kelkit Havadis hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer ETKİNLİK Haberleri

Tümü

RÖPORTAJ

Adnan Atmaca ile yaş sebze ve meyve ihracatı üzerine röportaj
Adnan Atmaca ile yaş sebze ve meyve ihracatı üzerine röportaj
Euroaz Tarım Ürünleri Gıda San. ve Tic. Ltd. Şti. Genel Müdürü Adnan Atmaca ile yaş sebze ve meyve ihracatı üzerine keyifli bir röportaj.

E-BÜLTEN ABONELİK

Gazetemiz Basın Ahlak Yasasına Uymayı Kabul Eder. Özel ilan ve reklamlardan doğabilecek sorumluluk ilan sahibine aittir. Gazetede neşredilen yazılardaki fikir sorumluluğu yazarına ait olup yayınlanan veya yayınlanmayan yazılar geri verilmez.

Adres : Yeşilırmak Mah. Orkide Sok. Saymaz Apt. Zemin Kat No: 8 TOKAT
Tel : (0356) 212 4884
Gsm : (0546) 449 5162
Bu site 0.059 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]