• 0

26 Haziran 2021, 20:45 - Anasayfa // ETKİNLİK Haberi yazdır

Çelikli YARDER'de yeni başkan Bekir Atak oldu

Çelikli YARDER'de yeni başkan Bekir Atak oldu

Tokat'ta kurulu Çelikli Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği 2. Olağan Genel Kurulu'nu yaptı ve yeni yönetimi seçti

  • Facebook Paylaş
  • Twitter Paylaş

 
Çekenli iş merkezinde dernek binasında yapılan genel kurulda yeterli çoğunluğun sağlanmasıyla seçime geçildi. Divan Başkanlığına Ali ÖZÜPAK, Necmi TOPAL ve Ali ATAK’ın seçilmesiyle Başlayan genel kurul İstiklal marşının okuması, Mali rapor ve Faliyet raporunun okunması ve onaylanmasıyla yönetim kurulu seçimi yapıldı. Tek listenin sunulduğu seçimde Başkan Bekir ATAK, yönetim kurulu listesinde İlhan FİDAN, Davut ÖZLÜ, Yahya AKÇA ve Mustafa TOPAL göreve devam ederken görevi bırakan başkan Fevzi Gündoğdu ve Sami Nasip yerine Hayati NASİP ve Ahmet KISA görev aldı.
 
Göreve seçilen başkan Bekir ATAK Dernek yönetim kurulundan ayrılan Başkan ve üyeye görev sürecince yaptıkları hizmetlerden dolayı teşekkür ederek plaket taktim etti.
 
Kelkit Havadis


YORUM YAZ

BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Kelkit Havadis hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer ETKİNLİK Haberleri

Tümü

RÖPORTAJ

Adnan Atmaca ile yaş sebze ve meyve ihracatı üzerine röportaj
Adnan Atmaca ile yaş sebze ve meyve ihracatı üzerine röportaj
Euroaz Tarım Ürünleri Gıda San. ve Tic. Ltd. Şti. Genel Müdürü Adnan Atmaca ile yaş sebze ve meyve ihracatı üzerine keyifli bir röportaj.

E-BÜLTEN ABONELİK

Gazetemiz Basın Ahlak Yasasına Uymayı Kabul Eder. Özel ilan ve reklamlardan doğabilecek sorumluluk ilan sahibine aittir. Gazetede neşredilen yazılardaki fikir sorumluluğu yazarına ait olup yayınlanan veya yayınlanmayan yazılar geri verilmez.

Adres : Yeşilırmak Mah. Orkide Sok. Saymaz Apt. Zemin Kat No: 8 TOKAT
Tel : (0356) 212 4884
Gsm : (0546) 449 5162
Bu site 0.063 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]