• 0

09 Temmuz 2021, 18:11 - Anasayfa // BELEDİYE Haberi yazdır

Başkan Eroğlu, 'Tokat, yardım edenler diyarıdır'

Başkan Eroğlu, 'Tokat, yardım edenler diyarıdır'

Tokat Belediyesi ev sahipliğinde, Tokat Konfederasyonu (TOKKON), Atlas Derneği ve Tüm İstanbul Muhtarlar Federasyonu işbirliğiyle 250 tekerlekli sandalye ihtiyaç sahiplerine teslim edildi.

  • Facebook Paylaş
  • Twitter Paylaş

Tokat Belediyesi ev sahipliğinde, TOKKON, Atlas Derneği ve Tüm İstanbul Muhtarlar Federasyonu destekleriyle tekerlekli sandalye dağıtım programı düzenlendi. Cumhuriyet Meydanında düzenlenen programda ihtiyaç sahibi 250 kişiye tekerlekli sandalye dağıtıldı.
 
Tokat Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu, Tokat'ın eskiden beri yardım eden bir şehir olduğunu, bunu da her fırsatta gördüklerini söyledi.
 
 
Eroğlu, "Tokatlıyız, gururluyuz, mutluyuz, huzurluyuz. Bu şehrin bir mensubu olmaktan son derece sevinçliyiz. Türkiye’nin ve dünyanın her bir köşesinde Tokatlı insanlarımızın olmasından, onların başarılarından son derece kıvanç duyuyoruz. Bizler, kahraman diyarı, şehitler diyarı, gariplerle dost ve yardım edenler diyarı olan bir şehrin mensubuyuz. Tokatlılar tarihin her devresinde darda olanlara yardım etmiş, gariplere dost olmuşlar. İşte bugün de bunun bir örneği olan çalışmayı TOKKON Başkanlığımız önderliğinde Tokat’ta gerçekleştiriyor. Bu ilk değil ve 6-7 yıldır yapılıyor. Bu durumla gurur duyuyoruz. Bunun bir örneğini de burada gerçekleştiriyoruz” dedi.
 
Tokat Konfederasyonu Başkanı Ahmet Yılmaz ise, her ne kadar İstanbul’da olsalar da Tokatlılar için çalışmaya gayret edeceklerini ifade etti.
 
 
DHA-Bölge - Türkiye-Tokat
Kelkit Havadis


YORUM YAZ

BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Kelkit Havadis hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer BELEDİYE Haberleri

Tümü

RÖPORTAJ

Adnan Atmaca ile yaş sebze ve meyve ihracatı üzerine röportaj
Adnan Atmaca ile yaş sebze ve meyve ihracatı üzerine röportaj
Euroaz Tarım Ürünleri Gıda San. ve Tic. Ltd. Şti. Genel Müdürü Adnan Atmaca ile yaş sebze ve meyve ihracatı üzerine keyifli bir röportaj.

E-BÜLTEN ABONELİK

Gazetemiz Basın Ahlak Yasasına Uymayı Kabul Eder. Özel ilan ve reklamlardan doğabilecek sorumluluk ilan sahibine aittir. Gazetede neşredilen yazılardaki fikir sorumluluğu yazarına ait olup yayınlanan veya yayınlanmayan yazılar geri verilmez.

Adres : Yeşilırmak Mah. Orkide Sok. Saymaz Apt. Zemin Kat No: 8 TOKAT
Tel : (0356) 212 4884
Gsm : (0546) 449 5162
Bu site 0.063 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]