• 0

14 Ekim 2021, 20:58 - Anasayfa // TÜRKİYE Haberi yazdır

İzmir'in yükselen değeri 'NESİL'

İzmir'in yükselen değeri 'NESİL'

İzmir Çiğl Atatürk OSB' de faaliyet gösteren, Hazır giyim sektöründe hızlı yükselişi ve dinamik tarzıyla öne çıkan Nesil markası, e-ticaretteki yükselişiyle dikkat çekerek İzmir'in yükselen değeri oldu.

  • Facebook Paylaş
  • Twitter Paylaş

 
Nesil markası, kısa sürede sektöre yön veren marka olarak adından söz ettirmeyi başardı. Giyim konusunda herkesin ihtiyaçlarını karşılık vermek misyonuyla yola çıkan markanın  Global giyim markalarının online iletişiminden ilham alarak ve trendleri yakından takip ederek geliştirdiği görsel dil sayesinde sosyal medyada yakaladıkları ivme ile birlikte, sektörde adeta bir referans konumuna geldi.
 
 
AİLE SICAKLIĞINDA BİR MAĞAZA

Nesil; tüketicinin ihtiyaçlarını, taleplerini ve alışveriş deneyimlerini analiz ederek ilerleyerek, tüketicinin gözünde güvenilir, kaliteli ve ulaşılabilir bir marka haline gelmeye ve devam ediyor. Müşteri memnuniyetinin her zaman en üstte tutulduğu Nesil hazır giyim markası e ticarette de yatırımlar yaparak büyümesine devam ediyor. www.enesil-en.com online alış veriş sitesi ile yurt içinde de satışlarını yapan Nesil müşterileri aile ortamı gibi rahat ve kaliteli mağazacılık anlayışı sunuyor.
 
 
Yakup Orakçı - Hami İşler
Kelkit Havadis


YORUM YAZ

BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Kelkit Havadis hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer TÜRKİYE Haberleri

Tümü

RÖPORTAJ

Adnan Atmaca ile yaş sebze ve meyve ihracatı üzerine röportaj
Adnan Atmaca ile yaş sebze ve meyve ihracatı üzerine röportaj
Euroaz Tarım Ürünleri Gıda San. ve Tic. Ltd. Şti. Genel Müdürü Adnan Atmaca ile yaş sebze ve meyve ihracatı üzerine keyifli bir röportaj.

E-BÜLTEN ABONELİK

Gazetemiz Basın Ahlak Yasasına Uymayı Kabul Eder. Özel ilan ve reklamlardan doğabilecek sorumluluk ilan sahibine aittir. Gazetede neşredilen yazılardaki fikir sorumluluğu yazarına ait olup yayınlanan veya yayınlanmayan yazılar geri verilmez.

Adres : Yeşilırmak Mah. Orkide Sok. Saymaz Apt. Zemin Kat No: 8 TOKAT
Tel : (0356) 212 4884
Gsm : (0546) 449 5162
Bu site 0.062 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]