• 0

14 Ekim 2021, 20:59 - Anasayfa // GÜNDEM Haberi yazdır

Tokat arı yetiştiricilerine müjde

Tokat arı yetiştiricilerine müjde

DOKAP İdaresi ile Tokat İl Tarım Ve Orman Müdürlüğü işbirliğiyle yürütülen Tokat ili Damızlık Ana Arı Ekotip Geliştirme projesi kapsamında Tokat ilimizde yer alan tesis ve gerekli ekipmanların Tokat ili arı yetiştiricileri birliğine devir sözleşmesi DOKAP İdaresinde gerçekleştirildi.

  • Facebook Paylaş
  • Twitter Paylaş

 
Tokat tarımsal üretim ve özellikle organik üretim konusunda pek çok avantaja sahip bir il. Bu bağlamda arıcılık da en önde gelen sektörlerden birisi.
 
Tokat İli Arı Yetiştiricileri Birliği Başkanı Ali Demir, "Arıcılarımız yoğun çalışmanın merkezinde yer alıyor, üstün çaba sarf ediyorlar; emek onların, alın teri onların. Bu vesileyle Tokat Arı Yetiştiricileri Birliği olarak  arıcılarımıza teşekkür ediyorum. Onlara ortaya koyduğu gayret ve emeklerinden dolayı müteşekkiriz. Hem kendi ekonomilerine hem de ilimiz ve ülkemizin ekonomisine katkı sağlıyorlar. Bizlerde onlara çalışmalarında katkı sağlamak için çalışıyoruz.Her türlü ekipmanları üretimde kullanılması için arı yetiştiricilerine sağlıyoruz" dedi.
 
 
Yakup Orakçı - Hami İşler
Kelkit Havadis


YORUM YAZ

BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Kelkit Havadis hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer GÜNDEM Haberleri

Tümü

RÖPORTAJ

Adnan Atmaca ile yaş sebze ve meyve ihracatı üzerine röportaj
Adnan Atmaca ile yaş sebze ve meyve ihracatı üzerine röportaj
Euroaz Tarım Ürünleri Gıda San. ve Tic. Ltd. Şti. Genel Müdürü Adnan Atmaca ile yaş sebze ve meyve ihracatı üzerine keyifli bir röportaj.

E-BÜLTEN ABONELİK

Gazetemiz Basın Ahlak Yasasına Uymayı Kabul Eder. Özel ilan ve reklamlardan doğabilecek sorumluluk ilan sahibine aittir. Gazetede neşredilen yazılardaki fikir sorumluluğu yazarına ait olup yayınlanan veya yayınlanmayan yazılar geri verilmez.

Adres : Yeşilırmak Mah. Orkide Sok. Saymaz Apt. Zemin Kat No: 8 TOKAT
Tel : (0356) 212 4884
Gsm : (0546) 449 5162
Bu site 0.047 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]