• 0

05 Ocak 2022, 14:33 - Anasayfa // Turhal Haberi yazdır

Bşk. Bekler, 'Gece gündüz demeden çalışmalarımıza devam edeceğiz'

Bşk. Bekler, 'Gece gündüz demeden çalışmalarımıza devam edeceğiz'

Tokat'ın Turhal ilçesi Belediye Başkanı İlker Bekler, belediye personeli ile bir araya geldi. 2022 yılında yapılacak olan çalışmaları değerlendiren Başkan Bekler, "Üreten, gelişen ve büyüyen Turhal Belediyesi olarak gece gündüz demeden çalışmalarımıza devam edeceğiz" dedi

  • Facebook Paylaş
  • Twitter Paylaş

 
Turhal Belediye Başkanı İlker Bekler, Necmettin Erbakan Kültür Merkezi toplantı salonunda belediye personeli ile bir araya geldi. Başkan Bekler 2021 yılının değerlendirmesini yaparken, 2022 yılında yapılacak çalışmalar hakkında bilgi alış verişinde bulundu.
 
Başkan Bekler, "Turhalımız için büyük bir özveri ile birlikte çalıştığımız değerli mesai arkadaşlarımızla birlikte yıl sonu değerlendirme ve 2022 yılı plan, proje ve çalışmalarımız hakkında toplantımızı gerçekleştirdik. Üreten, gelişen ve büyüyen Turhal Belediyesi olarak gece gündüz demeden çalışmalarımıza devam edeceğiz. 2021 yılında özverili çalışmalarından dolayı tüm mesai arkadaşlarıma çok teşekkür ederim. Daha güzel bir Turhal için hep beraber çalışmaya devam edeceğiz" dedi. 
 
 
DHA-Bölge - Türkiye-Tokat - Fatih YILMAZ
Kelkit Havadis


YORUM YAZ

BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Kelkit Havadis hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer Turhal Haberleri

Tümü

RÖPORTAJ

Gençliğin ve Girişimcilerin Ödül Gecesi'nin rüzgarı konuşuluyor
Gençliğin ve Girişimcilerin Ödül Gecesi'nin rüzgarı konuşuluyor
Gazeteci Ayson Karabağ'ın Röportajı; 'Gençliğin ve Girişimcilerin Ödül Gecesi'nin rüzgarı konuşuluyor'

E-BÜLTEN ABONELİK

Gazetemiz Basın Ahlak Yasasına Uymayı Kabul Eder. Özel ilan ve reklamlardan doğabilecek sorumluluk ilan sahibine aittir. Gazetede neşredilen yazılardaki fikir sorumluluğu yazarına ait olup yayınlanan veya yayınlanmayan yazılar geri verilmez.

Adres : Yeşilırmak Mah. Orkide Sok. Saymaz Apt. Zemin Kat No: 8 TOKAT
Tel : (0356) 212 4884
Gsm : (0546) 449 5162
Bu site 0.063 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]