• 0

24 Ocak 2022, 15:35 - Anasayfa // POLİTİKA Haberi yazdır

MHP'li Yücel Bulut, 'Cumhur İttifakı mezara kadar sürecektir'

MHP'li Yücel Bulut, 'Cumhur İttifakı mezara kadar sürecektir'

Milliyetçi Hareket Partisi Tokat İl Başkanlığı Erbaa ve Niksar İlçesinde 'Güçlü Siyaset Lider Ülke Türkiye Hedef 2023' toplantısı yapıldı. Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Tokat Milletvekili Yücel Bulut, 'Cumhur İttifakı mezara kadar sürecektir' dedi.

  • Facebook Paylaş
  • Twitter Paylaş

 
Toplantılarda MHP Tokat Milletvekili Yücel Bulut Cumhur ittifakının önemi dile getirdi.
 
MHP’li Bulut, Cumhur İttifakı Vizyonu ve Misyonu üzerine bilgilendirme yaparak, "Türkiye’nin birçok alanda yeniden yapılanmasında ve Türk siyasetinin tekrar şekillenmesinde 15 Temmuz hain darbe girişimi bir başlangıç olmuştur. Yenikapı ruhu ile kurulan Cumhur İttifakı, 15 Temmuz 2016’da FETÖ’nün teşebbüs ettiği hain darbe ve işgal hareketi sonrasında, devletimizin bekası, geleceği ve yarınlarımız için, Türkiye’nin maruz kaldığı saldırılara karşı yerli ve milli bir duruşun doğal bir sonucu olarak ortaya çıkmıştır.
 
15 Temmuz 2016, ülkemiz için her bakımdan dönüm noktası ve yeni bir başlangıç olmuştur. Bu sürecin ilk meyvesi cumhurbaşkanlığı hükümet sistemi olmuştur. Cumhur İttifakı’ndan ve bu ittifakı oluşturan MHP ve AK Parti’den rahatsız olan başta ABD ve AB ülkeleri, bunların maşa olarak kullandığı terör örgütleri ve onların içimizdeki uzantıları açık açık eylem ve söylemleriyle kendilerini göstermektedirler.
 
Genel Başkanımız Bilge Liderimiz Sayın Devlet Bahçeli Beyin ifade ettiği gibi, "Cumhur İttifakı mezara kadar sürecektir"
 
 
Cumhur İttifakı, Türk milletinin ruh kökünden, tarihi hedeflerinden, milli kimliğinden, bin yıllık kardeşlik ve kader ortaklığından yüce bir umutla, yüksek bir ufukla ortaya çıkmıştır. Cumhur İttifakı milletin ta kendisidir. Sahte ve sanal ittifaklar millete yabancı ve yalancıdır. Milliyetçi Hareket Partisi Tokat teşkilatı olarak cumhur ittifakına şartsız, karşılıksız bir şekilde uygun hareket ediyoruz. Hedef 2023, lider ülke Türkiye’ vizyonuna sahip çıkacağız. Lider ülke Türkiye hedefine ulaşmak için üzerimize ne görev düşüyorsa yapmaya hazırız. Ne mutlu Türküm diyene” dedi.
 
 
 
Musa ÖZDEMİR / Tokat
Kelkit Havadis


YORUM YAZ

BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Kelkit Havadis hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer POLİTİKA Haberleri

Tümü

RÖPORTAJ

Adnan Atmaca ile yaş sebze ve meyve ihracatı üzerine röportaj
Adnan Atmaca ile yaş sebze ve meyve ihracatı üzerine röportaj
Euroaz Tarım Ürünleri Gıda San. ve Tic. Ltd. Şti. Genel Müdürü Adnan Atmaca ile yaş sebze ve meyve ihracatı üzerine keyifli bir röportaj.

E-BÜLTEN ABONELİK

Gazetemiz Basın Ahlak Yasasına Uymayı Kabul Eder. Özel ilan ve reklamlardan doğabilecek sorumluluk ilan sahibine aittir. Gazetede neşredilen yazılardaki fikir sorumluluğu yazarına ait olup yayınlanan veya yayınlanmayan yazılar geri verilmez.

Adres : Yeşilırmak Mah. Orkide Sok. Saymaz Apt. Zemin Kat No: 8 TOKAT
Tel : (0356) 212 4884
Gsm : (0546) 449 5162
Bu site 0.047 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]