• 0

23 Eylül 2022, 20:39 - Anasayfa // GÜNDEM Haberi yazdır

Ali Bıçakçı, Haber60 Gazetesi'ni ziyaret etti

Ali Bıçakçı, Haber60 Gazetesi'ni ziyaret etti

Tokat Ticaret Borsası'nın 1 Ekim 2022 tarihinde yapılacak olan seçimlerinde başkan adaylığını ilan eden Ali Bıçakçı Haber60 Gazetesi İmtiyaz Sahibi & ABYB Genel Başkan Yardımcısı Yakup Orakçı'yı ziyaret etti.

  • Facebook Paylaş
  • Twitter Paylaş

Yapılan ziyarette Ali Bıçakçı "Tüm dünyayı saran gıda krizi birkez daha göstermiştir ki en önemli üretim tarımdır. Tokat bölgesindeki hizmet alanımızda, tarım hayvancılık ve bunlara bağlı üretimin gelişmesine yönelik çalışmalar yapmayı, ulusal ve uluslararası düzeyde oda ve borsalar ile ilişkiler kurarak üyelerimizin kurumsal ve ticari kapasitelerinin artmasını sağlamayı, üreticilerimizin bilinçlendirilmesi ve bilgilendirilmesi amacıyla üniversiteler ve tarımsal araştırma enstitüleri ile proje ve işbirlikleri geliştirmeyi hedefliyoruz. Ben ve ekip arkadaşlarım el ele vererek birlik olmaya, birlikte üretmeye ve birlikte başarmaya talibiz. Çıkmış olduğumuz bu önemli görev yolunda; büyüklerimizden, üyelerimizden, STK temsilcilerimizden, tüm yönetici ve idarecilerimizden ve siz değerli basınımızdan destek beklemekte olduğumuzu belirtmek isterim.“ dedi.
 
Yapılan ziyarette duyduğu memnuniyeti dile getiren Haber60 Gazetesi İmtiyaz Sahibi Yakup Orakçı Tokat Ticaret Borsası Başkan Adayı Ali Bıçakçı ve ekibine teşekkür etti.
 
Kelkit Havadis


YORUM YAZ

BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Kelkit Havadis hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer GÜNDEM Haberleri

Tümü

RÖPORTAJ

WH International, Geri dönüşüm sektöründe dünya markası
WH International, Geri dönüşüm sektöründe dünya markası
WH INTERNATIONAL GROUP Yönetim Kurulu Başkanı Waleed Al Sharifi İle Gazeteci Ayson Karabağ Röportajı

E-BÜLTEN ABONELİK

Gazetemiz Basın Ahlak Yasasına Uymayı Kabul Eder. Özel ilan ve reklamlardan doğabilecek sorumluluk ilan sahibine aittir. Gazetede neşredilen yazılardaki fikir sorumluluğu yazarına ait olup yayınlanan veya yayınlanmayan yazılar geri verilmez.

Adres : Yeşilırmak Mah. Orkide Sok. Saymaz Apt. Zemin Kat No: 8 TOKAT
Tel : (0356) 212 4884
Gsm : (0546) 449 5162
Bu site 0.109 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]