• 0

28 Eylül 2022, 16:29 - Anasayfa // POLİTİKA Haberi yazdır

MHP'li Bulut, 'Şimdi Cumhurbaşkanına sahip çıkmak zorundasınız'

MHP'li Bulut, 'Şimdi Cumhurbaşkanına sahip çıkmak zorundasınız'

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Tokat Milletvekili Yücel Bulut, ABD Başkanı Joe Biden'in Başkan Recep Tayyip Erdoğan'ı devirmek için muhalefete destek verdiğini ifade ederek, "Şimdi Cumhurbaşkanına sahip çıkmak zorundasınız" dedi.

  • Facebook Paylaş
  • Twitter Paylaş

 
Tokat'ta temaslarını südüren MHP'ii Bulut, Turhal ilçesinde partililerle bir araya geldi.
 
Partililere hitap eden MHP Tokat Milletvekili Yücel Bulut, emperyalist güçlerin Türkiye’yi sürekli çatışma ortamı içerisinde tutmak istediklerini belirterek, “40 yıldır Türkiye’yi çatışma içerisinde tutmaya çalışıyorlar. Hamdolsun. Türk milletinin dünyada kimsede olmayan hoşgörüsü sebebiyle Türkiye kardeş kavgası içerisine girmedi” dedi.
 
ABD Başkanı Joe Biden'in Başkan Recep Tayyip Erdoğan’ı devirmek için muhalefete destek verdiğini  ifade eden Bulut, “Bugün geldiğimiz noktayı görmememiz gerekir. Ne hikmetse Dünya’da bütün emperyalistler tüm kinlerini Recep Tayyip Erdoğan’ın, Cumhur İttifakının üzerinde topladılar. Hepimiz vicdan sahibi olarak düşünmek üzerinde zorundayız. Şimdi Cumhurbaşkanına sahip çıkmak zorundasınız. Bana oy vermek zorunda değilsiniz, partime oy vermek zorunda değilsiniz. Ama bu vatana şerefinizle sahip çıkmak zorundasınız” diye konuştu.
 
 
 
Musa Özdemir/Tokat
Kelkit Havadis


YORUM YAZ

BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Kelkit Havadis hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer POLİTİKA Haberleri

Tümü

RÖPORTAJ

Fatih Hürrem Çavuş Camisi'nin sıra dışı imamı: Metin Kaçar
Fatih Hürrem Çavuş Camisi'nin sıra dışı imamı: Metin Kaçar
Fatih'teki Hürrem Çavuş Camii imamı Metin Kaçar kafalardaki bir imam portresinden çok daha fazlasını ifade ediyor. Kapı dolaşıp karanfil dağıtarak mahalle çocuklarını yaz kursuna davet etti. Yüzlerce genç yetiştirdi, Üniversite okuttu.

E-BÜLTEN ABONELİK

Gazetemiz Basın Ahlak Yasasına Uymayı Kabul Eder. Özel ilan ve reklamlardan doğabilecek sorumluluk ilan sahibine aittir. Gazetede neşredilen yazılardaki fikir sorumluluğu yazarına ait olup yayınlanan veya yayınlanmayan yazılar geri verilmez.

Adres : Yeşilırmak Mah. Orkide Sok. Saymaz Apt. Zemin Kat No: 8 TOKAT
Tel : (0356) 212 4884
Gsm : (0546) 449 5162
Bu site 0.047 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]