• 0

26 Kasım 2022, 04:43 - Anasayfa // ETKİNLİK Haberi yazdır

İç Anadolu Birliği (İÇAN), Yılın öğretmenini ilan etti

İç Anadolu Birliği (İÇAN), Yılın öğretmenini ilan etti

İç Anadolu Birliği muhteşem ötesi bir programla yılın öğretmenini ilan etti.

  • Facebook Paylaş
  • Twitter Paylaş

Bu programın hazırlanmasında emeği geçen başta Hafize Şahiner Hanım'a Ayşegül Can Hanım'a, Erol Ersoy Bey'e ve diğer yönetim kurulu üyeleri arkadaşlarıma, programı büyük bir başarı ile sunan Rıfat Çakır'a, hediyeleri ile bizleri onurlandıran Yılın Öğretmeni Sultan Özateş'in şahsında bütün öğretmenlerimize, varlıkları ile bizleri şereflendiren, aşağıda resimlerini tek tek yayımladığımız çok kıymetli misafirlerimize ayrı ayrı teşekkür ediyor, selam ve saygılarımı sunuyorum.
 
 
7 kategoride seçilen öğretmenlerimiz ödüllerini alırken, her biri aldığı ödülü hakkıyla aldığının bilinci ile mutluluklarını ifade ettiler. İşte yılın öğretmeni ödülünü  hakkıyla alan Sultan ÖZATEŞ öğretmenimizin, sosyal medyadaki paylaşımı...
 
" YILIN ÖĞRETMENİ "
Ödülünün sahibi olmak onurdur.
 
24 Kasım "Öğretmenler Günü" çerçevesinde İç Anadolu Birliği, Bürokratlar Derneği, Dünya Muhabirler Birliği tarafından Kabakçı Konağında düzenlenen törende "Öğretmenim" konusu ele alındı.

Altındağ Kültür Sanat Eğitim çerçevesinde düzenlenen programda Yıldırım Beyazıt Üniversitesi Mühendislik ve Doğa Bilimleri Fakültesi Dekanı Prf. Dr. Hasan Okuyucu konuşmacı olup, Öğretmenlik mesleğinin kutsal yönlerini açıklayıp, günün anlam ve önemi şiirlerle, türkülerle anlatıldı.
 
Başkent Kültür Sanat Eğitim hizmetinde fark yaratan başarıların sahipleri ödüllendirildi. Ödül verilen kıymetli insanlar arasında olmaktan onur duydum.
 

Yangın ve Deprem bölgelerine düzenlediğimiz bağış kampanyalarını başarılı sonuçlandırmamız, Derneklere maddi destek sağlamamız, 25 okula kitap, giysi, eğitim gereçleri, ödül bağışımız, sevgi evlerine destekleriniz, ev hanımlarına ücretsiz eğitim, beceri kursları  vermemiz, Ankara Sanat Festivaline ev sahipliği yapmamız, sivil toplumda etkili projeler, resim sanatında ve el sanatlarındaki üretim ve sergilerim nedeni ile üstün performansım,  sanatçıların ve yetenekli bireylerin üretimlerine maddi manevi katkılarımız,  Ankara Valiliği İz Ankara Sanat Merkezine verdiğim katkı, Desinatör başarılarımın takdir edildiği belirtildi, verdiğiniz değer onurdur.
 
Ödülümü şahsıma taltif edenler: Prf. Dr. Hasan Okuyucu ( Yıldırım Beyazıt Üniversitesi Mühendislik ve Doğa Bilimleri Fakültesi Dekanı Prf. Dr. Ali Bilgili ( Ankara Üniversitesi Veteriner Fakültesi Farmakoloji ve Toksikoloji Anabilim Dalı Öğretim Üyesi) Kars Ardahan Iğdır Federasyonu  Gn. Bşk. Yavuz Eğer İçan Gn. Bşk. İsmet Taş ve Yönetim Kurulu Milli Eğitim Daire Başkanlarından Nurettin Konaklı ve Dünya Yozgatlılar Konf. Gn. Bşk. Durak Turan Düz Ahi Evran İş Adamları Derneği Gn. Bşk. Ercan Akyüz teslim etti.
 
 
Öğretmen hak ve yönetmelikler alanındaki başarıları, mücadelesi takdir edildi.

Egitim Hak Sendikaları konfederasyonu Gn.Bşk. Ayhan Çivi Müsteşar, Cumhurbaşkanlığı Personel Temsilcisi, Milletvekili, Bld. Bşk. Sivil Toplum Liderlerinin takdimi ve takdirleri ile onurlandım.
 
Ankara / Azerbaycan Sanat Platformu ve Yönetim Kurulu olarak 2022 Yılın STK Başkanı: İsmet Taş seçilip, Ankara Camiasına hizmet eden Eğitim Gönüllüleri Temsilcisi Başkanı olarak  İç Anadolu Birliği Genel Başkanı İsmet Taş'a  "2022 TÜRK DÜNYASI BAŞARI CÜBBESİ" ve Hizmet Şeref Ödülünü eğitimcilerle birlikte takdim etmekten onur duydum.
 
İç Anadolu Birliği tarafından düzenlenen Türk Dünyası etkinlikleri, konferansları, tv programları, Azerbaycan konulu faaliyetler, Azerbaycan Dünya Muhabirler Türkiye Temsilciliği Başkanı olması, Sivil Toplum alanındaki hizmetleri takdir edildi.

Verilen Ödül Azerbaycan Yazıcılar Birliği Şair, Yazarları, Mehseti Şairler Birliği, Türkiye Sanat Birliği Azerbaycan Temsilciliği, Turana Açılan Könüller Antolojisi Birliği ve Türksa Azerbaycan Kurulu tarafından layık görülüp, teslim edildi.
 

Türksa Azerbaycan Temsilci Bşk. Qalibe Ceferova, Gax Kütüphanesinin Sadri, Müdürü Gullu Əhmədova, Gençlik Kolları Bşk. Aysel Memmedzade, Türk Dünyası Gazetesi Imtiyaz Müdürü Aybeniz Garagile Gafarli, Mehseti Şairler Birliği Gn. Bşk. Cavahir Qaraqizi , Şair ve Söz Yazarı Qabil Gabil Adalet, Şair, Felsefe Doktoru Cebiyeva Cəbiyeva Aygün Akifqızı, Dünya Muhabirler Gn. Bşk. Almaz İlahe Ehmedova, Azerbaycan Medya Gro. Gn. Bşk. Hacı Azadə-Taleh Abbasqızı , Azerbaycan Şairler kurulundan 11 yazarımız adına Türkiye'de Azerbaycan Nişanesi Cübbe ve Hizmet Şeref Ödülü takdim edildi.
 
Karabağ, Hocalı'nın sesi olması, Azerbaycan Türklerinin uğradığı zulmü basın medyaya yansıtan Sayın İsmet Taş ve Şahsım, yönetim ekibimizle 2023 Bakü Kültür Sanat   Festivaline davet edilmek onurdur.
 
Ödül veren büyüklerimize hürmetlerimizi iletip, ödül alan eğitimcilerimizi kutluyorum.
 
SULTAN ÖZATEŞ
 
Kelkit Havadis


YORUM YAZ

BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Kelkit Havadis hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer ETKİNLİK Haberleri

Tümü

RÖPORTAJ

Gençliğin ve Girişimcilerin Ödül Gecesi'nin rüzgarı konuşuluyor
Gençliğin ve Girişimcilerin Ödül Gecesi'nin rüzgarı konuşuluyor
Gazeteci Ayson Karabağ'ın Röportajı; 'Gençliğin ve Girişimcilerin Ödül Gecesi'nin rüzgarı konuşuluyor'

E-BÜLTEN ABONELİK

Gazetemiz Basın Ahlak Yasasına Uymayı Kabul Eder. Özel ilan ve reklamlardan doğabilecek sorumluluk ilan sahibine aittir. Gazetede neşredilen yazılardaki fikir sorumluluğu yazarına ait olup yayınlanan veya yayınlanmayan yazılar geri verilmez.

Adres : Yeşilırmak Mah. Orkide Sok. Saymaz Apt. Zemin Kat No: 8 TOKAT
Tel : (0356) 212 4884
Gsm : (0546) 449 5162
Bu site 0.047 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]