• 0

30 Kasım 2022, 17:35 - Anasayfa // ETKİNLİK Haberi yazdır

Ali Aras, 'Engelleri Aşıyoruz' kermesimizde buluşuyoruz'

Ali Aras, 'Engelleri Aşıyoruz' kermesimizde buluşuyoruz'

Türkiye Sakatlar Derneği Tokat Şubesi 3 Aralık Dünya Engelliler Günü münasebeti nedeniyle kermes düzenleyecek.Tokat Engelsiz yaşam parkında gerçekleştirilecek olan kermes ile engelli vatandaşlara katkı sağlanacak.

  • Facebook Paylaş
  • Twitter Paylaş

Türkiye Sakatlar Derneği Tokat Şube Başkanı Ali Aras “Derneğimiz üyelerinin ihtiyaçlarını karşılamak ve onlara katıda bulunmak ve derneğimizin de bazı eksikliklerini gidermek için dernek olarak bir kermes düzenleyeceğiz. Kermesle alakalı dernek olarak çalışmalarımıza başladık. Türkiye Sakatlar Derneği Tokat Şube Yönetimi olarak  bizler elimizden geldiğinde katkı sağlamaya çalışıyoruz. Engelsiz yaşam parkında gerçekleştireceğimiz kermese hayır severlerimizin de katkı ve destek vermelerini bekliyoruz” dedi.
 
 
ENGELLİ VATANDAŞLARIMIZ TOPLUMUMUZUN BİR PARÇASIDIR

Türkiye Sakatlar Derneği Tokat Şube Başkanı Ali Aras "Engelli vatandaşların toplumun ayrılmaz bir parçası olduğunu hiçbir zaman unutmamamız gerekiyor. Engellilik, sadece engellilerin ve ailelerinin maruz kaldığı bir sağlık sorunu olmaktan ziyade, sosyal boyutlarıyla her birimizi yakından ilgilendiren, olumsuz etkilerini asgariye indirmek için herkesin katkı ve ortak çabasına ihtiyaç duyulan toplumsal bir husustur. Engelli vatandaşlarımızın önlerindeki, sosyal ve fiziki engeller kaldırıldığında, sanattan spora, girişimcilikten üretime kadar her alanda gurur verici başarılara imza atarak Devletimizin ve milletimizin onlara olan desteğine fazlasıyla karşılık verdiklerine memnuniyetle şahit olmaktayız. Dernek yönetimi ve kadın kolları Başkanlığı olarak yapılan Kermes programın da il protokolünü İş insanlarımızı, Yerel yönetimlerimizi, STK Temsilcilerimizi, Siyasi Parti Temsilcilerini ve Tokatlı Hemşerilerimizimizi Tokatımızın sesi kulağı ayağı olan basın kuruluşu Temsilcilerini bu faaliyetimizde yanımızda görmek istiyoruz "dedi
 
 
Yakup Orakçı - Hami İşler (Tokat)
Kelkit Havadis


YORUM YAZ

BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Kelkit Havadis hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer ETKİNLİK Haberleri

Tümü

RÖPORTAJ

Gençliğin ve Girişimcilerin Ödül Gecesi'nin rüzgarı konuşuluyor
Gençliğin ve Girişimcilerin Ödül Gecesi'nin rüzgarı konuşuluyor
Gazeteci Ayson Karabağ'ın Röportajı; 'Gençliğin ve Girişimcilerin Ödül Gecesi'nin rüzgarı konuşuluyor'

E-BÜLTEN ABONELİK

Gazetemiz Basın Ahlak Yasasına Uymayı Kabul Eder. Özel ilan ve reklamlardan doğabilecek sorumluluk ilan sahibine aittir. Gazetede neşredilen yazılardaki fikir sorumluluğu yazarına ait olup yayınlanan veya yayınlanmayan yazılar geri verilmez.

Adres : Yeşilırmak Mah. Orkide Sok. Saymaz Apt. Zemin Kat No: 8 TOKAT
Tel : (0356) 212 4884
Gsm : (0546) 449 5162
Bu site 0.094 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]