• 0

01 Aralık 2022, 14:10 - Anasayfa // EKONOMİ Haberi yazdır

TSO Yönetim Kurulu, Tokat Milletvekillerini ziyaret etti

TSO Yönetim Kurulu, Tokat Milletvekillerini ziyaret etti

Tokat Ticaret ve Sanayi Odası (TSO) Yönetim Kurulu Başkanı Fatih Gökdere, Yönetim Kurulu ve Meclis Üyeleri ile Tokat Milletvekillerini ziyaret etti.

  • Facebook Paylaş
  • Twitter Paylaş

Tokat Ticaret ve Sanayi Odası (Tokat TSO) Yönetim Kurulu Başkanı Fatih Gökdere, beraberinde Yönetim Kurulu Başkan Yardımcıları Erol Can ve Ali Özer ile, TSO Yönetimi'nde bulunan Feti Yakar, Mustafa Dülek, Sergen Coşkun, Erkan Yıldız, Emrah Altun, Emin Genç ve Genel Sekreter Sinan Ardil ile birlikte Türkiye Büyük Millet Meclisi'nde bir dizi ziyaret gerçekleştirdi.
 
Başkan Gökdere ve ekibi, Ak Parti Grup Başkan Vekili ve Tokat Milletvekili Av Özlem Zengin, TBMM Anayasa Komisyonu Başkanı ve Ak Parti Tokat Milletvekili Av. Yusuf Beyazıt, Ak Parti Tokat Milletvekili Av. Mustafa Arslan, MHP Tokat Milletvekili Av. Yücel Bulut ve CHP Tokat Milletvekili Kadim Durmaz ile görüştü.
 
 
12 Kasım’da gerçekleşen son olağan seçimleri ile birlikte görev dağılımının gerçekleştiğini söyleyen Başkan Gökdere, gerçekleşen bu ziyaretlerde, Tokat TSO’nun siyaset üstü bir kimlikle, başta üye menfaatleri doğrultusunda olmak üzere Tokat için hizmet etme gayesinde olan bir yönetim anlayışına sahip olduklarını dile getirdi.
 
Bu kapsamda Tokat Milletvekillerinin hepsiyle birlikte çalışma gayretinde olacaklarını dile getiren Başkan Gökdere: “Güçlü bir ekiple yönetimimizi oluşturduk. Bu kapsamda hayata geçirmek istediğimiz birçok yeni projemiz için zaman ve emek harcamaya hazır bir ekibe sahibiz. İşte bu yönetimdeki arkadaşlarımızla birlikte TBMM’de milletvekillerimize bir nezaket ziyareti gerçekleştirdik. Sonraki ziyaretlerimiz, ortaya çıkaracağımız raporlarımızla birlikte gerçekleşecek. Bu kapsamda sayım milletvekillerimizden üyelerimiz ve odamız öncelikli olmak üzere şehrimiz için hayalini kurduğumuz çalışmalarımız için destekler isteyeceğiz. Çok iyi karşılandık. Ziyaret ettiğimiz tüm vekillerimizin yanında kendimizi evimizde gibi hissettik. Bu anlamda bizleri ağırlayan Milletvekillerimize teşekkür ediyoruz. Sağ olsunlar” diye konuştu.
Kelkit Havadis


YORUM YAZ

BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Kelkit Havadis hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer EKONOMİ Haberleri

Tümü

RÖPORTAJ

Gençliğin ve Girişimcilerin Ödül Gecesi'nin rüzgarı konuşuluyor
Gençliğin ve Girişimcilerin Ödül Gecesi'nin rüzgarı konuşuluyor
Gazeteci Ayson Karabağ'ın Röportajı; 'Gençliğin ve Girişimcilerin Ödül Gecesi'nin rüzgarı konuşuluyor'

E-BÜLTEN ABONELİK

Gazetemiz Basın Ahlak Yasasına Uymayı Kabul Eder. Özel ilan ve reklamlardan doğabilecek sorumluluk ilan sahibine aittir. Gazetede neşredilen yazılardaki fikir sorumluluğu yazarına ait olup yayınlanan veya yayınlanmayan yazılar geri verilmez.

Adres : Yeşilırmak Mah. Orkide Sok. Saymaz Apt. Zemin Kat No: 8 TOKAT
Tel : (0356) 212 4884
Gsm : (0546) 449 5162
Bu site 0.094 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]