• 0

02 Aralık 2022, 15:36 - Anasayfa // EKONOMİ Haberi yazdır

Tokat'ın KOOPBAKKAL'lları, 5 Aralıkta hizmete giriyor

Tokat'ın KOOPBAKKAL'lları, 5 Aralıkta hizmete giriyor

Başkan Recep Tayyip Erdoğan'ın duyurduğu Türkiye Tarım Kredi Kooperatifleri ile bakkalların yeni iş birliği kapsamında çalışma başlatılan KOOP BAKKAL Projesinde 6 pilot ilden Tokat'ta 5 Aralık pazartesi günü itibariyle ilk 5 Koop Bakkal'ın hizmet vermeye başlayacağı duyuruldu

  • Facebook Paylaş
  • Twitter Paylaş

Başkan Recep Tayyip Erdoğan'ın Türkiye Tarım Kredi Kooperatifleri ile bakkalların yeni bir iş birliğinde olduğunu duyurmasının Ankara’da imza töreni yapılarak çalışma başlatılan Koop Bakkal Projesi’nin yürürlüğe gireceği 6 pilot ilde hazırlıklar neredeyse son aşamada.
 
 
Aralarında Tokat’ın da bulunduğu 6 ilde yürürlüğe giren projeyle Tokat il merkezinde ilk etapta 5 Koop-Bakkal’ın hizmete başlayacağı öğrenildi. Çalışmaların süratle sürdüğünü belirten Tokat Bakkallar Odası Başkanı Şaban Kaya, Tokat’ın bölge deposu olmadığı halde bu 6 il arasında yer alabilmesi için büyük özveri harcadıklarını hatırlatırken 2 tane Karşıyaka bölgesinde bir tanesi meydan bölgesinde ve GOP bulvarı üzerinde farklı noktalarda olmak üzere 5 Koop Bakkal’ın 5 Aralık pazartesi günü itibariyle tarım kredi kooperatifi ürünlerini hesaplı şekilde vatandaşın hizmetine sunmaya başlayacağını duyurdu. Başkan Kaya, bu sayıyı yıl sonuna kadar 30 ila 40 sayısına ulaştırmayı hedeflediklerini ifade etti.
Kelkit Havadis


YORUM YAZ

BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Kelkit Havadis hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer EKONOMİ Haberleri

Tümü

RÖPORTAJ

Gençliğin ve Girişimcilerin Ödül Gecesi'nin rüzgarı konuşuluyor
Gençliğin ve Girişimcilerin Ödül Gecesi'nin rüzgarı konuşuluyor
Gazeteci Ayson Karabağ'ın Röportajı; 'Gençliğin ve Girişimcilerin Ödül Gecesi'nin rüzgarı konuşuluyor'

E-BÜLTEN ABONELİK

Gazetemiz Basın Ahlak Yasasına Uymayı Kabul Eder. Özel ilan ve reklamlardan doğabilecek sorumluluk ilan sahibine aittir. Gazetede neşredilen yazılardaki fikir sorumluluğu yazarına ait olup yayınlanan veya yayınlanmayan yazılar geri verilmez.

Adres : Yeşilırmak Mah. Orkide Sok. Saymaz Apt. Zemin Kat No: 8 TOKAT
Tel : (0356) 212 4884
Gsm : (0546) 449 5162
Bu site 0.047 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]