• 0

16 Aralık 2022, 21:13 - Anasayfa // EKONOMİ Haberi yazdır

TSO, ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi Belgesi'ni yeniledi

TSO, ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi Belgesi'ni yeniledi

Bağımsız Denetçi Kuruluş olan #TSE denetimleri sonrasında Tokat Ticaret ve Sanayi Odası'nın, ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi Belgesi'ni yeniledi.

  • Facebook Paylaş
  • Twitter Paylaş

Belge, TSE Tokat İl Temsilcisi Sezai Akçapınar tarafından Başkan Fatih Gökdere'ye takdim edildi. Takdimde, Genel Sekreter Sinan Ardil ile birlikte Kalite Yönetim Temsilcileri Burçin Çildemir Cirit ve Mustafa Erdi Atılgan'da katıldı.
 

Başkan Gökdere, yaptığı açıklamada: "Tokat Ticaret ve Sanayi Odası olarak üyelerimize 5 yıldızlı kaliteli hizmet verdiğimizin ispatı olan bu belge manevi açıdan büyük bir öneme sahip. Tüm personel arkadaşlarıma bu anlamda üye ilişkilerindeki başarıları ve yaptıkları işlerine gösterdikleri titizlikten dolayı teşekkür ediyorum. Bağımsız denetçiler tarafından gerçekleştirilen denetimlerden geçerek bu belgeyi almaya hak kazanan sistem yöneticisi personel arkadaşlarıma ise ayrıca teşekkür ediyorum. Odamıza ve üyelerimize hayırlı olsun" diye konuştu.
Kelkit Havadis


YORUM YAZ

BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Kelkit Havadis hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer EKONOMİ Haberleri

Tümü

RÖPORTAJ

Gençliğin ve Girişimcilerin Ödül Gecesi'nin rüzgarı konuşuluyor
Gençliğin ve Girişimcilerin Ödül Gecesi'nin rüzgarı konuşuluyor
Gazeteci Ayson Karabağ'ın Röportajı; 'Gençliğin ve Girişimcilerin Ödül Gecesi'nin rüzgarı konuşuluyor'

E-BÜLTEN ABONELİK

Gazetemiz Basın Ahlak Yasasına Uymayı Kabul Eder. Özel ilan ve reklamlardan doğabilecek sorumluluk ilan sahibine aittir. Gazetede neşredilen yazılardaki fikir sorumluluğu yazarına ait olup yayınlanan veya yayınlanmayan yazılar geri verilmez.

Adres : Yeşilırmak Mah. Orkide Sok. Saymaz Apt. Zemin Kat No: 8 TOKAT
Tel : (0356) 212 4884
Gsm : (0546) 449 5162
Bu site 0.172 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]