• 0

05 Ocak 2023, 14:08 - Anasayfa // ETKİNLİK Haberi yazdır

DSİ'nin yeni araçları törenle hizmete sunuldu

DSİ'nin yeni araçları törenle hizmete sunuldu

Devlet Su İşleri 72. Şube Müdürlüğü'ne alınan araçlar düzenlenen törenle hizmete sunuldu.

  • Facebook Paylaş
  • Twitter Paylaş

Şube Müdürlüğü bahçesinde düzenlenen törene Vali Numan Hatipoğlu, Tokat Milletvekili Mustafa Arslan, Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu, DSİ 7. Bölge Müdürü Köksal Buğra Çelik, DSİ 72. Şube Müdürü Ali Çetinkaya ve davetliler katıldı.
 
Törende DSİ 72. Şube Müdürü Ali Çetinkaya ve Tokat Milletvekili Mustafa Arslan yaptıkları konuşmada araçların hayırlı olmasını diledi.
 
Vali Numan Hatipoğlu, ülkemizin çok köklü kurumlarından birisi olon Devlet Su İşleri’nin, geçmişinden itibaren Türkiye’ye her alanda çok büyük su projeleri hazırladığını, ülkemizin dağında taşında emeği olduğunu söyledi.
 
 
Devlet Su İşleri’nin Tokat’ta da sulanabilir arazilerin büyük bir kısmını hizmete açmak,  kullanabilir hale getirmek hususunda  her geçen gün daha fazlasıyla gayret ve çalışmalarının söz konusu olduğunu ifade eden Vali Hatipoğlu, “Bu son yirmi yıl içinde çok daha büyük bir ivme kazanmış durumda. Su gelecektir, su hayattır. Dolayısıyla da bu anlamda yapılmış olan her yatırım için emeği geçen herkese yürekten teşekkür ediyorum. Araçların kazasız belasız kullanılması ve ilimize hizmet etmesi temennisiyle hayırlı uğurlu olsun diyorum.” dedi.
 
Yapılan konuşmaların ardından kesilen kurbanlar ve edilen dualarla 2 paletli eksavatör ile 1 damperli kamyon hizmete sunuldu.
 
Kelkit Havadis


YORUM YAZ

BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Kelkit Havadis hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer ETKİNLİK Haberleri

Tümü

RÖPORTAJ

Gençliğin ve Girişimcilerin Ödül Gecesi'nin rüzgarı konuşuluyor
Gençliğin ve Girişimcilerin Ödül Gecesi'nin rüzgarı konuşuluyor
Gazeteci Ayson Karabağ'ın Röportajı; 'Gençliğin ve Girişimcilerin Ödül Gecesi'nin rüzgarı konuşuluyor'

E-BÜLTEN ABONELİK

Gazetemiz Basın Ahlak Yasasına Uymayı Kabul Eder. Özel ilan ve reklamlardan doğabilecek sorumluluk ilan sahibine aittir. Gazetede neşredilen yazılardaki fikir sorumluluğu yazarına ait olup yayınlanan veya yayınlanmayan yazılar geri verilmez.

Adres : Yeşilırmak Mah. Orkide Sok. Saymaz Apt. Zemin Kat No: 8 TOKAT
Tel : (0356) 212 4884
Gsm : (0546) 449 5162
Bu site 0.094 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]