• 0

05 Ocak 2023, 14:14 - Anasayfa // Reşadiye Haberi yazdır

Başkan Yılmaz, 'Yarınlara daha yaşanabilir bir Reşadiye bırakacağız'

Başkan Yılmaz, 'Yarınlara daha yaşanabilir bir Reşadiye bırakacağız'

Reşadiye Belediyesi 2022 yılında birçok alanda ürettiği hizmet ve yatırımlarla dolu dolu bir yıl geçirdi. Reşadiye Belediye Başkanı Mustafa Yılmaz 2023 yılında da aynı hızla yatırımların süreceğini kaydetti

  • Facebook Paylaş
  • Twitter Paylaş

Reşadiye Belediyesi Belediye Başkanı Mustafa Yılmaz altyapıdan, sağlığa, eğitimden kültüre, spordan turizme, sosyal hayattan yeşil alana pek çok alanda yapılan yatırımlarla dolu dolu bir yıl geçirdiklerini ifade etti.
 
Başkan Mustafa Yılmaz “Türkiye Yüzyılı vizyonuyla 2023 yılında da önemli yatırımlara imza atacaklarına vurgu yaptı. Mustafa Yılmaz "Biz halkımıza verdiğimiz sözler noktasında ne dediysek onları bir bir hayata geçiriyoruz. Yarınlara daha yaşanılabilir bir Reşadiye bırakabilmek için var gücümüzle çalışıyoruz. Biz çalıştıkça Reşadiye gelişiyor" dedi.
 
 
REŞADİYE İÇİN TÜM YATIRIMLAR 2023 VİZYONUNA YAKIŞIR ŞEKİLDE SÜRECEK
 
Başkan Mustafa Yılmaz "Türkiye’nin 100’ncü yılında Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın açıkladığı Türkiye Yüzyılı vizyonuna katkı yapacak yeni hizmetler, özgün projeler ve önemli yatırımlarımızla Reşadiye'nin hizmetinde olmaya devam edeceğiz. 2023 yılı Cumhurbaşkanımızın Türkiye yüzyılı vizyonu doğrultusunda inşallah ülkemize ve milletimize hayırlar getirir diye temenni ediyorum.  2022 yılı özellikle kovid sürecinden sonra hem belediye çalışmaları noktasında hem de toplumsal olarak çalışmalarımız noktasında bizim için çok verimli ve dolu dolu geçen  bir yıl oldu. Sadece belediyecilik hizmetleri noktasında değil temel belediyecilik, hizmetleriyle birlikte her alanda eğitimden, sağlığa, spordan, kültüre, emniyete varıncaya kadar her alanda çok önemli çalışmaları tamamladık ve ekibimizle, meclis üyelerimizle birlikte bütün  ilçemizde çok önemli sonuçları da elde etmek imkanına sahip olduk. 
 
2022 yılında yaptığımız çalışmaları burada kısa bir zamana sığdırmak çok zor ama yaptıklarımız 2023 yılı için bizi daha da teşvik edecek ve aynı hizmet heyecanıyla çalışmaya devam edeceğiz.. Türkiye Yüzyılı başladı. Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın açıkladığı bu vizyona katkı sunacak yeni hizmetler, özgün projeler ve yatırımlarımız, 2023 bütçemizin büyük bir oranını oluşturuyor. Reşadiye Belediyesi olarak ilçemiz için, hemşerilerimiz için hemşerilerimizle yol yürümeye devam edeceğiz inşallah" ifadelerine yer verdi.
Kelkit Havadis


YORUM YAZ

BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Kelkit Havadis hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer Reşadiye Haberleri

Tümü

RÖPORTAJ

Gençliğin ve Girişimcilerin Ödül Gecesi'nin rüzgarı konuşuluyor
Gençliğin ve Girişimcilerin Ödül Gecesi'nin rüzgarı konuşuluyor
Gazeteci Ayson Karabağ'ın Röportajı; 'Gençliğin ve Girişimcilerin Ödül Gecesi'nin rüzgarı konuşuluyor'

E-BÜLTEN ABONELİK

Gazetemiz Basın Ahlak Yasasına Uymayı Kabul Eder. Özel ilan ve reklamlardan doğabilecek sorumluluk ilan sahibine aittir. Gazetede neşredilen yazılardaki fikir sorumluluğu yazarına ait olup yayınlanan veya yayınlanmayan yazılar geri verilmez.

Adres : Yeşilırmak Mah. Orkide Sok. Saymaz Apt. Zemin Kat No: 8 TOKAT
Tel : (0356) 212 4884
Gsm : (0546) 449 5162
Bu site 0.063 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]