• 0

10 Ocak 2023, 22:05 - Anasayfa // Reşadiye Haberi yazdır

Bozçalı Belediyesi yoğun çalışıyor

Bozçalı Belediyesi yoğun çalışıyor

Tokat'ın Reşadiye İlçesine bağlı Bozçalı Beldesinde Belediye Personeli olumsuz hava koşulları nedeniyle vatandaşların mağdur olmaması için çalışmalarını yoğunlaştırdı.

  • Facebook Paylaş
  • Twitter Paylaş

Tokat'ın Reşadiye İlçesine bağlı Bozçalı Beldesinde kar yağışı nedeniyle vatandaşların olumsuzluk yaşamaması için Belediye ve Belediye Personeli çalışmalarını yoğun bir şekilde sürdürüyor. Başkan Yücel Gülbahar, "Amacımız Beldemize hizmet etmek ve beldemizin geleceği için güzel ve kalıcı eserler kazandırmaktır. Bunun gayreti içerisinde çalışmalarımızı Kasabamızın dört bir tarafında gece gündüz demeden sürdürüyoruz. Şuan bazı projelerimizde sona yaklaşırken bazı projelerimiz ise devam ediyor. İnşallah bu hizmetler tamamlandığında hemşerilerimiz daha güzel bir Bozçalı'ya kavuşmuş olacak" dedi.
 
 
TEK ARZUMUZ DAHA İYİ BİR YAŞAM

Başkan Yücel Gülbahar, "Çok çalışarak ve üreterek hizmete sonuna kadar devam edeceğiz. Tek arzumuz var; halkımızın daha konforlu, kaliteli, huzurlu ve sağlıklı bir yaşam sürmesi.Bu hizmetleri yeterli görüyor muyuz elbette görmüyoruz. Biz geldiğimiz günden beri hem proje ürettik hem de gönül belediyeciliğini önceledik.Vizyoner bir belediyecilik anlayışı ile Kasabamızı iddialı bir konuma taşımak, yerel ekonomik kalkınma konusunda yapılacak atılımları destekleyerek ve öncülük ederek  daha yaşanılır örnek bir yer haline getirmenin gayreti içerisindeyiz" dedi.
 
Kelkit Havadis


YORUM YAZ

BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Kelkit Havadis hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer Reşadiye Haberleri

Tümü

RÖPORTAJ

Gençliğin ve Girişimcilerin Ödül Gecesi'nin rüzgarı konuşuluyor
Gençliğin ve Girişimcilerin Ödül Gecesi'nin rüzgarı konuşuluyor
Gazeteci Ayson Karabağ'ın Röportajı; 'Gençliğin ve Girişimcilerin Ödül Gecesi'nin rüzgarı konuşuluyor'

E-BÜLTEN ABONELİK

Gazetemiz Basın Ahlak Yasasına Uymayı Kabul Eder. Özel ilan ve reklamlardan doğabilecek sorumluluk ilan sahibine aittir. Gazetede neşredilen yazılardaki fikir sorumluluğu yazarına ait olup yayınlanan veya yayınlanmayan yazılar geri verilmez.

Adres : Yeşilırmak Mah. Orkide Sok. Saymaz Apt. Zemin Kat No: 8 TOKAT
Tel : (0356) 212 4884
Gsm : (0546) 449 5162
Bu site 0.047 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]