• 0

10 Ocak 2023, 22:06 - Anasayfa // Reşadiye Haberi yazdır

Reşadiye'de yatırımlar katlanarak devam ediyor

Reşadiye'de yatırımlar katlanarak devam ediyor

Reşadiye Belediyesi Belediye Başkanı Mustafa Yılmaz yıl içerisinde hizmete girecek olan Reşadiye Atatürk Ortaokulu ile İlçede faaliyet gösteren Tekstil fabrikası ve Gençlik Spor Merkezini ziyaret etti.

  • Facebook Paylaş
  • Twitter Paylaş

Altyapı ve çeşitli yatırımların devam ettiği Reşadiye'de Belediye Başkanı Mustafa Yılmaz çalışmaları yakından takip ediyor. Reşadiye için ileriye dönük birçok projeleri olduğunu ve yapılan projelerle Reşadiye'nin çehresinin değiştiğini belirten Başkan Mustafa Yılmaz, "İlçemizi sağlam altyapıyla buluşturuyoruz. Yeni okul, iş sahası ve çeşitli yatırımlar  yapıyoruz . Bu yatırımı bugün yapmazsak ileride ilçemiz daha büyük sorunlarla karşı karşıya kalabilir. İlçemizin geleceği için bu önemli. Bu çalışmalar Reşadiye'nin en az 100 yıllık geleceğini güvence altına alacak” dedi.
 
 
İLÇEMİZDE ASIRLIK SORUNLAR RAFA KALKTI

Başkan Mustafa Yılmaz, "Göreve geldiğimizde ilk işimiz paydaşlarımızla istişareler yaparak şehrimizin eksiklerini tespit etmek oldu. Bu noktada da eksiklerimizi büyük bir titizlikle tespit ederek planımızı oluşturduk. Bu süreçte belediyemizin sürdürülebilir mali yapısını ve insan kaynağını sağladık. Yatırım kapasitemizi her geçen yıl artırarak sürdürüyoruz.İlçemizin sağlıklı ve sorunsuz yarınları için tabiri caizse Reşadiye’nin altını üstüne getirdik. Ama bu yapılanlarla ilçemizde asırlık bir şekilde altyapı sorunları rafa kalkmış olacak. Kaynaklardan ciddi tasarruf etmemizi de sağlayacak. Bu altyapı çalışmalarıyla birlikte, ilçemiz modern hale getirildi. Bunlar çok önemli hizmetler" dedi.
 
Kelkit Havadis


YORUM YAZ

BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Kelkit Havadis hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer Reşadiye Haberleri

Tümü

RÖPORTAJ

Gençliğin ve Girişimcilerin Ödül Gecesi'nin rüzgarı konuşuluyor
Gençliğin ve Girişimcilerin Ödül Gecesi'nin rüzgarı konuşuluyor
Gazeteci Ayson Karabağ'ın Röportajı; 'Gençliğin ve Girişimcilerin Ödül Gecesi'nin rüzgarı konuşuluyor'

E-BÜLTEN ABONELİK

Gazetemiz Basın Ahlak Yasasına Uymayı Kabul Eder. Özel ilan ve reklamlardan doğabilecek sorumluluk ilan sahibine aittir. Gazetede neşredilen yazılardaki fikir sorumluluğu yazarına ait olup yayınlanan veya yayınlanmayan yazılar geri verilmez.

Adres : Yeşilırmak Mah. Orkide Sok. Saymaz Apt. Zemin Kat No: 8 TOKAT
Tel : (0356) 212 4884
Gsm : (0546) 449 5162
Bu site 0.063 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]