• 0

18 Ocak 2023, 01:24 - Anasayfa // POLİTİKA Haberi yazdır

Mustafa Arslan, 'AK Parti'nin mayasında samimiyet vardır'

Mustafa Arslan, 'AK Parti'nin mayasında samimiyet vardır'

Tokat Ak Parti Milletvekili ve TBMM Adalet Komisyon Üyesi Mustafa Arslan, AK Parti Tokat Merkez İlçe Başkanlığı bünyesinde üreticilerle bilgilendirme ve istişare toplantısı yaptı. Mustafa Arslan, AK Parti Hükümetleri döneminde üreticilere verilen destekler, yapılan yatırımlar ve yapışacak projeler üzerine konuştu.

  • Facebook Paylaş
  • Twitter Paylaş

2023 yolunda yapılacak çalışmalar ve ilçelere gerçekleştirecek yatırımların yanı sıra teşkilat çalışmaları ve gündemin değerlendirildiğini aktaran Mustafa Arslan teşkilatın her bir mensubu ile inanç ve aşkla çalışmalara devam ettiklerini söyleyerek, toplanma amaçlarının istişare yapmak olduğunu ve AK Parti’mizin mayasında istişare samimiyet ve hizmet'in olduğunu belirtti. Mustafa Arslan “Güçlü Türkiye sloganımızla millete hizmet yolunda neler yapabiliriz onun derdindeyiz. İstişarenin faydasını bugüne kadar çok gördük. Şimdi de şehrimizin ve ilçelerimizin ve üreticilerimizin problemleri, dertleri neyse dinleyip çözüm bulmaya çalışacağız. Birbirimizden öğreneceğimiz çok şey var. Bu anlamda da istişare yapmaya her zaman devam edeceğiz” şeklinde konuştu.
 
 
EL ELE GÖNÜL GÖNÜLE YÜRÜYORUZ
 
Mustafa Arslan, "Gerek ana kademe, gerek kadın ve gençlik kollarımız gerek ilçe teşkilatlarımız sahada çalışmalarına devam ediyor. Şunu özellikle belirtmek istiyorum; teşkilatımızın her bir mensubu ile sokak sokak, ev ev dolaşarak 2023 seçimlerine hazırlıklarımıza devam ediyoruz. Bu seçim Türkiye Yüzyılı'nın inşası, ülkemizin yarınları ve Cumhuriyetimizin 100. yılında gerçekleşecek olması nedeniyle de çok büyük önem ifade ediyor. Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan'ın liderliğinde dünyada söz sahibi olan ülkemizin devasa yatırımlarla elde ettiği kazanımları daha ileri seviyeye taşımak, büyük ve güçlü Türkiye'nin inşası, küresel ülke olma noktasında büyük bir fırsat. Bugüne kadar hep milletimiz ile omuz omuza, gönül gönüle yol yürüdük. Çünkü AK Parti sokağın, milletin partisidir. Her zaman milletimizin yanında olduk, toplumun her kesimini kucakladık. 2023 seçimlerinde de, daha önce defalarca olduğu gibi ve hatta daha güçlü şekilde milletimiz yine büyük bir destek ve teveccüh ile Cumhurbaşkanımızın ve AK Parti'mizin yanında olacaktır. Milletimiz, Cumhur İttifakı ile omuz omuza yol yürümeye devam edecektir. Türkiye'yi çok büyük hedeflere taşıdık, daha da büyük hedefleri gerçekleştirmeye devam ediyor olacağız. Milletimize ve ülkemize hizmette hız kesmeden ilerliyoruz" dedi.
Kelkit Havadis


YORUM YAZ

BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Kelkit Havadis hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer POLİTİKA Haberleri

Tümü

RÖPORTAJ

Gençliğin ve Girişimcilerin Ödül Gecesi'nin rüzgarı konuşuluyor
Gençliğin ve Girişimcilerin Ödül Gecesi'nin rüzgarı konuşuluyor
Gazeteci Ayson Karabağ'ın Röportajı; 'Gençliğin ve Girişimcilerin Ödül Gecesi'nin rüzgarı konuşuluyor'

E-BÜLTEN ABONELİK

Gazetemiz Basın Ahlak Yasasına Uymayı Kabul Eder. Özel ilan ve reklamlardan doğabilecek sorumluluk ilan sahibine aittir. Gazetede neşredilen yazılardaki fikir sorumluluğu yazarına ait olup yayınlanan veya yayınlanmayan yazılar geri verilmez.

Adres : Yeşilırmak Mah. Orkide Sok. Saymaz Apt. Zemin Kat No: 8 TOKAT
Tel : (0356) 212 4884
Gsm : (0546) 449 5162
Bu site 0.121 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]