• 0

18 Ocak 2023, 17:01 - Anasayfa // POLİTİKA Haberi yazdır

Hakan Karagöllü, 'İYİ Parti Tokat'ta tek nefes'

Hakan Karagöllü, 'İYİ Parti Tokat'ta tek nefes'

İYİ Parti Tokat Merkez İlçe Başkanı Arif Er ve Yönetim Kurulu Üyeleri İYİ Parti Tokat İl Başkanlığına seçilen Hakan Karagöllü'yü ziyaret ve tebrik etti. Başkan Hakan Karagöllü İYİ Parti Tokat Merkez İlçe Başkanı Arif Er ve Yönetim Kurulu Üyelerine ziyaretleri için teşekkür ederken İYİ Parti Tokat Teşkilatlarının İl,İlçe Kadın ve Gençlik Kolları'nın bir bütünlük içerisinde çalışacağını belirtti.

  • Facebook Paylaş
  • Twitter Paylaş

Başkan Hakan Karagöllü İYİ Parti Tokat Merkez İlçe Başkanı Arif Er ve Yönetim Kurulu Üyelerini kabul etti. Başkan Hakan Karagöllü "Ülke genelinde milletimize umut olan partimize yerelde gün geçtikçe teveccüh artmaktadır. Üye sayımız katlanarak artıyor. Halkımız çözüm mercii olarak gördüğü partimizi ziyaret ederek sorunlarını paylaşmakta ve ümidin İyi Parti olduğunu bizlere aktarmaktadır. Halkımızdan aldığımız bu güçle mücadelemize artan bir azimle devam edeceğiz. Bizler Tokat'ta bir bütün olarak, tek nefes olarak çalışacağız" dedi.
 
 
DAVAMIZ ADALET VE ÜLKEMİZİ AYAĞA KALDIRMAKTIR

Hakan Karagöllü "İYİ Parti ailesi olarak birlik, beraberlik ve bütünlüğümüzü sağlayarak yolumuza devam ediyoruz. Tokat, Türkiye İyi olacak. Genel başkanımızın üzerimize bıraktığı emanetini layığı ile temsil etmek adına ilimizde İYİ Parti’yi Cumhurbaşkanlığı ve genel seçimlerinde en yüksek oyu alarak birinci parti çıkarmak hedefine yakın olduğumuza inanıyorum. Siyasi partilerin kuruluş gerekçeleri ve amaçları devleti yönetmek adına iktidara talip olmaktır. 25 Ekim 2017 tarihinde Genel Başkanımız Sayın Meral Akşener önderliğinde kurulan İYİ Parti ilk seçimlerde her türlü olumsuzluğa, baskıya, iftira, zorlamaya karşı ilk seçimlerde mecliste gurubunu kurmuş, belediye seçimlerinde belediye başkanlığı kazanmış, ittifak ile hareket ile Türkiye’nin amiral gemilerini Büyükşehir belediyelerini kazandırmış bir partidir. Türk siyasetinde dengeler değişmiştir. Türk milletinin öğretilmiş çaresizliğinden çıkartılmıştır. Türk siyaseti İYİ Parti ile birlikte layık olduğu yere, makama, güce, kudrete varmak adına Türk devletini, milletini, milletler tarihinde hak ettiği en üst seviyeye getirmek adına umut ışığı olmuştur. Davamız büyük, davamız çetin, davamız milletimizin geleceği davası. Davamız ülkeyi bu karanlık girdaptan kurtarmak davası. Davamız adalet, hakkaniyet ve hakça yaşamak davası.
 
Bugün Türk Milleti tarihi bir adımla yeniden yükselmek ve ileriye gitmek için milletin bağrından çıkmış biz cesur ve iyi insanların üzerinden kadim yolculuğunda güçlü bir hamle yapmaktadır. Bu sese artık herkes kulak veriyor. Yüreğimizle dile getirdiğimizi artık herkes duyuyor. Ben, sen yok, biz varız. Çözülemeyen dertlere çözüm için geliyoruz. Mutlu, huzurlu ve umut dolu bir Türkiye için geliyoruz. Ben ve dava arkadaşlarım gönül kırmak için değil, gönül kazanmak için, yıkmak için değil, tamir etmek için, emekleri olan dava arkadaşlarımızın emekleri zayi olsun diye değil, onlarla beraber partimizin ortak müşterek emeklerine sahip çıkmak için görevi devraldık" dedi.
Kelkit Havadis


YORUM YAZ

BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Kelkit Havadis hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer POLİTİKA Haberleri

Tümü

RÖPORTAJ

Gençliğin ve Girişimcilerin Ödül Gecesi'nin rüzgarı konuşuluyor
Gençliğin ve Girişimcilerin Ödül Gecesi'nin rüzgarı konuşuluyor
Gazeteci Ayson Karabağ'ın Röportajı; 'Gençliğin ve Girişimcilerin Ödül Gecesi'nin rüzgarı konuşuluyor'

E-BÜLTEN ABONELİK

Gazetemiz Basın Ahlak Yasasına Uymayı Kabul Eder. Özel ilan ve reklamlardan doğabilecek sorumluluk ilan sahibine aittir. Gazetede neşredilen yazılardaki fikir sorumluluğu yazarına ait olup yayınlanan veya yayınlanmayan yazılar geri verilmez.

Adres : Yeşilırmak Mah. Orkide Sok. Saymaz Apt. Zemin Kat No: 8 TOKAT
Tel : (0356) 212 4884
Gsm : (0546) 449 5162
Bu site 0.109 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]