• 0

18 Ocak 2023, 17:07 - Anasayfa // POLİTİKA Haberi yazdır

Cüneyt Aldemir, 'AK Parti Milletin kapısıdır'

Cüneyt Aldemir, 'AK Parti Milletin kapısıdır'

AK Parti Tokat İl Başkanı Cüneyt Aldemir İl Başkanlığı Parti Binasında vatandaşları ağırladı. Vatandaşlardan gelen talep,öneri ve şikayetleri dinleyen Başkan Cüneyt Aldemir Ak Parti'nin kuruluşundan bugüne kadar her vatandaşın yanında olduğunu, hizmet konusunda kimseyi asla geri çevirmediklerini, üretim ve yatırım ile her ili kendi aralarında rekabet eder haline getirdiklerini ve Türkiye'yi en güçlü ekonomiler arasına yerleştirdiklerini söyledi.

  • Facebook Paylaş
  • Twitter Paylaş

Ak Parti Tokat İl Başkanı Cüneyt Aldemir parti binasında vatandaşları ağırladı. Talep, öneri ve şikayetleri dinleyen Başkan Cüneyt Aldemir, "Türkiye Yüzyılı’nın verimlilik stratejisi, koşullar ne olursa olsun vatandaşları ve gerektiğinde dünya için hayati öneme haiz her faaliyetin kesintisiz devam etmesini hedefler. Bu hedef doğrultusunda; insan, zaman, çevre ve üretim faktörlerindeki verimlilik, bakanlıklarımızın tüm işleyiş ve projelerinin temel konseptini oluşturmaktadır. Türkiye Yüzyılı, verimlilik üzerine inşa edilen bir dünya liderliği müjdelemektedir. İnşallah önümüzdeki yeni yüzyıl Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde Cumhur İttifakımız ile Türkiye yüzyılı olacak" dedi.
 
 
MİLLETİMİZİN GÖNLÜNDEKİ YERİ DAHA DA GÜÇLENDİRECEĞİZ
 
Başkan Cüneyt Aldemir, "Durmadan, yorulmadan, ilk günkü aşkla, Milletin kapısı AK Parti'mizde, Milletin derdi bizim derdimiz diyerek, milletimizi ağırlayıp sorun ve taleplerini dinliyoruz. Millete hizmet etmek için adeta yarışıyoruz.Vatandaşımızın arzu etmediği, onlara yarar sağlamayacak hiçbir işe imza atmadık. Daima vatandaşımızın huzur, refah ve mutluluğunu önceledik. Hizmetin en iyisini, en doğrusunu yapmaya gayret ettik ve de hiçbir zaman gösteriş budalası olmadık.Siyaseti hep halkın içinde, vatandaşımızla birlikte yaptık. Gücümüzü her zaman hemşehrilerimizden aldık. Halka tepeden bakmadık, fildişi kulelerinden siyaset yapmadık. İnsanımıza kapıları hiçbir zaman kapatmadık. Onlar da sağ olsunlar her zaman bize destek verdiler. Önümüzdeki seçimlerde de en büyük güvencemiz vatandaşlarımızdır.
 
Milletin partisi olan AK Parti’nin milletimizin gönlündeki yerini daha da güçlendirmek için çalışmalarımızı sürdüreceğiz. AK Parti'nin asıl gücü, yılın 365 günü, günün 24 saati Hakk'ın rızasını kazanmak ve halka hizmet etmek için çalışan bir yapıya sahip bulunmasıdır. Sayın Cumhurbaşkanımızın da ifade ettiği gibi; teknoloji ne kadar gelişirse gelişsin, siyasetin özü insan insana, yüz yüze, kalp kalbe iletişim olarak kalmayı sürdürecektir. Elbette bu çağın imkânlarını sonuna kadar ve en etkili şekilde kullanacağız ama bu asla siyaset yöntemimizin temel ilkesini oluşturan yüz yüze iletişimi koparma pahasına olmayacaktır. Parti binamızda misafir ettiğimiz kıymetli vatandaşlarımızla bir araya gelerek tüm konularda detaylı şekilde görüşüyoruz. Talepleri not ediyor, ilgili makamlara en hızlı şekilde iletiyoruz. Bizim için gönülden gönüle bir yol görevi gören bu buluşmalarımızı yaşamaya ve yaşatmaya devam edeceğiz inşallah" dedi.
Kelkit Havadis


YORUM YAZ

BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Kelkit Havadis hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer POLİTİKA Haberleri

Tümü

RÖPORTAJ

Gençliğin ve Girişimcilerin Ödül Gecesi'nin rüzgarı konuşuluyor
Gençliğin ve Girişimcilerin Ödül Gecesi'nin rüzgarı konuşuluyor
Gazeteci Ayson Karabağ'ın Röportajı; 'Gençliğin ve Girişimcilerin Ödül Gecesi'nin rüzgarı konuşuluyor'

E-BÜLTEN ABONELİK

Gazetemiz Basın Ahlak Yasasına Uymayı Kabul Eder. Özel ilan ve reklamlardan doğabilecek sorumluluk ilan sahibine aittir. Gazetede neşredilen yazılardaki fikir sorumluluğu yazarına ait olup yayınlanan veya yayınlanmayan yazılar geri verilmez.

Adres : Yeşilırmak Mah. Orkide Sok. Saymaz Apt. Zemin Kat No: 8 TOKAT
Tel : (0356) 212 4884
Gsm : (0546) 449 5162
Bu site 0.051 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]