• 0

18 Ocak 2023, 17:10 - Anasayfa // POLİTİKA Haberi yazdır

Murat Yücel, 'Son söz Türk Milletinindir'

Murat Yücel, 'Son söz Türk Milletinindir'

MHP Tokat Merkez İlçe Başkanı Murat Yücel üye kayıtlarının devam ettiğini,MHP olarak yaklaşan seçimlere hazır olduklarını,teşkilatların her an sahada ve hazır bulunduklarınj belirtti. Başkan Murat Yücel MHP'ye vatandaşlar tarafından gösterilen ilgiye teşekkür ederken Cumhur İttifakı'nın yıkılmasını bekleyenlerede fırsat verilmeyeceğini söyledi.

  • Facebook Paylaş
  • Twitter Paylaş

Mhp Tokat Merkez İlçe Başkanı Murat Yücel üye kayıtlarının parti binasında devam ettiğini söyledi.
 
Başkan Murat Yücel "Seçimler yaklaşıyor, MHP olarak tüm teşkilatımızla gece gündüz demeden en iyi şekilde çalışarak takdiri önce Yaradan’a sonra halkımıza bırakacağız. Cumhur İttifakında, anlaşmaya ve uzlaşmaya dayalı ittifak hukukunu, Cumhurbaşkanı ve Milletvekilliği Genel Seçimlerinde sürdüreceğiz, İttifakın çatlamasını bekleyen odaklara da fırsat vermeyeceğiz. Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi ile demokrasi ve huzurumuz güçlenecek ve derinleşecektir. İl Başkanlığımız ve ilçe teşkilatlarımız seçime hazırdır. Başbuğumuz Alpaslan Türkeş’in izinde, MHP Genel Başkanı bilge liderimiz Dr. Devlet Bahçeli’nin emrinde kutlu davamız için çalışmaya, başarmaya ant içtik. Son söz Türk Milleti’nindir. Milliyetçi Hareket Partisi, ülkenin istikrar içinde, demokrasiyle normalleşmesi ve huzura kavuşa bilmesi için her fedakârlığı yerine getiren ve ilkeli duruşu ile, Türkiye’nin derlenip toparlanmasına büyük bir katkı sağlayan 54 yıllık ulu bir çınardır" dedi.
 
 
ÜLKEMİZİN GÜNEŞİ YENİDEN DOĞUYOR

Başkan Murat Yücel "Hepimiz biliyor ve görüyoruz ki, Türkiye ve Türk Milleti artık hapsolduğu cendereden çıkmak üzeredir. Ülkemiz üzerine örülen vesayet zincirleri birer birer kırılmakta, başta hain FETÖ ve PKK olmak üzere bütün bölücü örgütler yerle yeksan olmakta ve ülkemizin güneşi yeniden doğmaktadır. Hiç şüphesiz bu güneş liderimiz Sayın Devlet Bahçeli’nin sayesinde parlamış ve bütün Türk dünyasını aydınlatmaya başlamıştır. Milliyetçi-Ülkücü Hareket’in bir mensubu olarak iman ediyorum ki, yeni bir Türk çağı açılmış, unutulan medeni vasfımız yeniden harekete geçmiştir.
 
Şehitlerimizin emaneti, kutlu dergâh Milliyetçi Hareket Partisi çatısı altında bulunmak, tanımı ne olursa olsun görev almak, bizler için onurdur gururdur. MHP, şahsi ikbal kaygısıyla değil, millî istikbal ve istiklal bilinciyle bir araya gelen milyonların partisidir. Bayrağımızı, yere düşürmeden, kirletmenden ve lekeletmeden daha da üst noktalara çıkarmak için elimizden gelenin en iyisini yapmaya gayret edeceğiz. Fitneye, fesata asla fırsat vermeyeceğiz. Bıkmadan, usanmadan ve yorulmadan çalışacağız, Allah’ın izniyle başaracağız. Milliyetçi Ülkücü Hareketin hür sesini kadim şehrimiz Tokat'ta haykıracağız. Rabbim bizlere şuurla davamıza hizmet etmeyi, bu zor bir o kadar da onurlu görevi alnımızın akıyla yerine getirmeyi nasip etsin. Şerefli bayrağımızın taşıyıcısı, kutlu davamızın bekçileri olarak, Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli’nin liderliğinde, ülke ve ülkü sevdalısı mensuplarımızla 2023 Lider Ülke Türkiye mefkûresi doğrultusunda gece gündüz çalışacağız" ifadelerine yer verdi.
Kelkit Havadis


YORUM YAZ

BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Kelkit Havadis hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer POLİTİKA Haberleri

Tümü

RÖPORTAJ

Gençliğin ve Girişimcilerin Ödül Gecesi'nin rüzgarı konuşuluyor
Gençliğin ve Girişimcilerin Ödül Gecesi'nin rüzgarı konuşuluyor
Gazeteci Ayson Karabağ'ın Röportajı; 'Gençliğin ve Girişimcilerin Ödül Gecesi'nin rüzgarı konuşuluyor'

E-BÜLTEN ABONELİK

Gazetemiz Basın Ahlak Yasasına Uymayı Kabul Eder. Özel ilan ve reklamlardan doğabilecek sorumluluk ilan sahibine aittir. Gazetede neşredilen yazılardaki fikir sorumluluğu yazarına ait olup yayınlanan veya yayınlanmayan yazılar geri verilmez.

Adres : Yeşilırmak Mah. Orkide Sok. Saymaz Apt. Zemin Kat No: 8 TOKAT
Tel : (0356) 212 4884
Gsm : (0546) 449 5162
Bu site 0.105 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]