• 0

19 Ocak 2023, 16:27 - Anasayfa // POLİTİKA Haberi yazdır

Mustafa Arslan, 'Sandık Milli İrade'nin yıkılmaz kalesidir'

Mustafa Arslan, 'Sandık Milli İrade'nin yıkılmaz kalesidir'

Ak Parti Tokat Milletvekili ve TBMM Adalet Komisyon Üyesi Mustafa Arslan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın Ak Parti TBMM Grup Toplantısında konuşmasının ardından açıklamalarda bulundu.

  • Facebook Paylaş
  • Twitter Paylaş

Mustafa Arslan 2023 seçimlerinde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın tekrar seçileceğini, muhalefetin ise tekrar hüsrana uğrayacağını söyledi.
 
Ak Parti Tokat Milletvekili Mustafa Arslan Parti Grup toplantısı sonrasında "Sandık, milli iradenin yıkılmaz kalesidir. Kadrolarımızla büyük ve güçlü bir partiyiz.2023, ülkemizin gıpta ile karşılandığı bir yıl olacak. Bir altılı masa var, biz onlara yedili diyoruz. Onları izlediğimizde yalnızca ekonomi ile ilgili şikayetlerini belirtiyor ve Erdoğan’dan kurtulalım gerisini hallederiz düşüncesindeler. Gerçekten Türkiye onların anlattığı gibi kötü mü? Hiç mi iyi şeyi yok" dedi.
 
 
ZAFERİMİZ ÇOK YAKIN

Mustafa Arslan, "Hiç kimse şüphe etmesin. Zaferimiz çok yakın. Birlik, beraberlik içinde olduğumuz Cumhur İttifakımız ile 2023 seçimlerini de kazanacağız. Yine dünya liderimiz Recep Tayyip Erdoğan’ı bu ülkenin bir kere daha başkanı yapacağız. Kendimiz için değil; milletimiz için, ülkemiz için, yavrularımızın geleceği için yapacağız.

Ulaştırmadan sağlığa, enerjiden savunma sanayine, üretimden istihdama, birçok alanda Türkiye bugün bir yere geldiyse AK Parti kadroları ve Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a destek veren milletimizin sayesindedir. Eksiklik dünya hayatında elbette var. Ama bunları yeniden tamir edecek bir lidere sahibiz. 21 yıldır Cumhurbaşkanımızın liderliğinde şunu gördük ki: Ülkemizin her daim bir sonraki aşamada daha güzel, daha refah ve daha huzurlu bir ortama gelmesi için ciddi çaba gösteren bir teşkilatımız var. Bundan sonra da başarıyı birlik, beraberlik içinde yakalayacağız. Salgın krizi yaşadık, ekonomik kriz yaşadık, peşinden güvenlik krizi geldi. Dünya zor bir süreçten geçiyor biz de bundan nasibimizi alıyoruz. Bu zorlu süreçten çıkmak hükümet olarak bizim görevimiz. Ülkemizi içinde bulunduğu zorlu süreçten yine biz çıkaracağız. Dünyanın geçirdiği bu zorlu süreci en iyi şekilde yöneten ülkelerden biriyiz." dedi.
Kelkit Havadis


YORUM YAZ

BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Kelkit Havadis hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer POLİTİKA Haberleri

Tümü

RÖPORTAJ

Fatih Hürrem Çavuş Camisi'nin sıra dışı imamı: Metin Kaçar
Fatih Hürrem Çavuş Camisi'nin sıra dışı imamı: Metin Kaçar
Fatih'teki Hürrem Çavuş Camii imamı Metin Kaçar kafalardaki bir imam portresinden çok daha fazlasını ifade ediyor. Kapı dolaşıp karanfil dağıtarak mahalle çocuklarını yaz kursuna davet etti. Yüzlerce genç yetiştirdi, Üniversite okuttu.

E-BÜLTEN ABONELİK

Gazetemiz Basın Ahlak Yasasına Uymayı Kabul Eder. Özel ilan ve reklamlardan doğabilecek sorumluluk ilan sahibine aittir. Gazetede neşredilen yazılardaki fikir sorumluluğu yazarına ait olup yayınlanan veya yayınlanmayan yazılar geri verilmez.

Adres : Yeşilırmak Mah. Orkide Sok. Saymaz Apt. Zemin Kat No: 8 TOKAT
Tel : (0356) 212 4884
Gsm : (0546) 449 5162
Bu site 0.047 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]