• 0

19 Ocak 2023, 16:29 - Anasayfa // POLİTİKA Haberi yazdır

Yücel Bulut, 'Devletin istikbali için üretime ağırlık vereceğiz'

Yücel Bulut, 'Devletin istikbali için üretime ağırlık vereceğiz'

MHP Tokat Milletvekili Yücel Bulut TBMM'de Tokat-Almus Belediye Başkanı Bekir Özer,Almus-Çevreli Kasabası Sadi Ertan Soysal ve İş İnsanı Burhan Yeter'i ağırladı. Yücel Bulut Almus'a kurulması planlanan Gençlik Merkezi ile 300 insanın istihdam edileceği yatırımların hayata geçirileceğini belirtti.

  • Facebook Paylaş
  • Twitter Paylaş

MHP Tokat Milletvekili Yücel Bulut TBMM' Almus ve Çevreli Kasabası Belediye Başkanlarını ağırladı. Üretken Belediyecilik ve Yerinden Üretim Projeleri büyük hizmetlerin gerçekleştiğini belirten Yücel Bulut "Üretken belediyecilik toplumun ayrıştırılmasına karşı geliştirilen önemli ve etkili bir belediyecilik anlayışı olarak hem birlik ve beraberliğimiz güçlendiren hem de hizmette kalite ve etkinlik ve de sürekliliği sağlayan bir yerel yönetim anlayışıdır.Vatan sevgisi, millete hizmetin en büyük gücüdür. Bu sevginin en iyi gösterileceği zeminlerden birisi de hiç şüphesiz yerel yönetimlerdir. Biz; gelişmişlik düzeyleri, sosyal ve kültürel değerleri bakımından aralarında farklılıklar bulunan yerel yönetimleri sorumluluğu üstlenen akılcı, yenilikçi, toplumun tüm kesimlerini kucaklayan ve eşit davranan yaklaşımı ile yönetimin bütünlüğü ilkesi çerçevesinde yönlendirilmesi ve desteklenmesi gereken yapılar olarak görmekteyiz. Bu yüzden Devletin İstikbali için üretime ağırlık vereceğiz" dedi.
 
 
MHP OLARAK ÜLKEMİZE VE MİLLETİMİZE HİZMET İÇİN ÇALIŞIYORUZ
 
Yücel Bulut, "İlke, ülkü ve fikirleriyle Türkiye’de kritik görevler üstlenmiş ülkenin birliğini, varlığını kendi canından da mukaddes görmüş bir siyasal anlayışın mensupları olarak yaptığımız ve yapacağımız işler bizleri mutlu etmektedir. Lider ülke Türkiye hedefine giden yolda vatandaşın hizmet beklentilerini dikkate alan bir anlayışla, tüm yönetim yetenek ve değerler manzumelerimizi sergileyen, üretken belediyecilik anlayışını harfiyen uygulayan Almus Belediyesi ve Çevreli Belediyesi'ni kutluyorum.

Milliyetçi Hareket Partisi olarak ülkemize ve millete hizmet için çalışıyoruz. Biz MHP olarak, hem çiftçimizin, hem köylümüzün hem de tüm vatandaşlarımızın sesiyiz. MHP’li belediye başkanlarımız kendi bölgelerinde seçim öncesi vermiş olduğu sözlerin büyük bir kısmını yerine getirdiklerini ve üretken belediyecilik anlayışı önemli yatırımların yapıldığını yerinde gördük. Vatandaşlarımız ise belediye başkanlarımızdan oldukça memnunlar. Bizler Ankara’da belediye başkanlarımızın talep ve isteklerinin bir çoğunu yerine getirme imkanı bulduk. Tokat için vatandaşlarımıza en iyi hizmeti sunmak için çalışmaya devam edeceğiz” dedi.
Kelkit Havadis


YORUM YAZ

BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Kelkit Havadis hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer POLİTİKA Haberleri

Tümü

RÖPORTAJ

Fatih Hürrem Çavuş Camisi'nin sıra dışı imamı: Metin Kaçar
Fatih Hürrem Çavuş Camisi'nin sıra dışı imamı: Metin Kaçar
Fatih'teki Hürrem Çavuş Camii imamı Metin Kaçar kafalardaki bir imam portresinden çok daha fazlasını ifade ediyor. Kapı dolaşıp karanfil dağıtarak mahalle çocuklarını yaz kursuna davet etti. Yüzlerce genç yetiştirdi, Üniversite okuttu.

E-BÜLTEN ABONELİK

Gazetemiz Basın Ahlak Yasasına Uymayı Kabul Eder. Özel ilan ve reklamlardan doğabilecek sorumluluk ilan sahibine aittir. Gazetede neşredilen yazılardaki fikir sorumluluğu yazarına ait olup yayınlanan veya yayınlanmayan yazılar geri verilmez.

Adres : Yeşilırmak Mah. Orkide Sok. Saymaz Apt. Zemin Kat No: 8 TOKAT
Tel : (0356) 212 4884
Gsm : (0546) 449 5162
Bu site 0.047 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]