• 0

20 Ocak 2023, 16:29 - Anasayfa // BELEDİYE Haberi yazdır

Başkan Eroğlu, 'Parklar mahallelere nefes aldırıyor'

Başkan Eroğlu, 'Parklar mahallelere nefes aldırıyor'

Tokat Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu, konutların yoğunlaştığı bölgelerde yeni parkların yapımına devam edeceklerini söyledi.

  • Facebook Paylaş
  • Twitter Paylaş

 
Başkan Eyüp Eroğlu “Tokat’ımız her geçen yıl biraz daha büyüyor. Birçok bölgede yeni konutlar yapılıyor. Biz bu noktalarda ihtiyaç olan altyapı ve üstyapı hizmetlerini gerçekleştirmenin yanında mahalle halkımızın aileleri ile birlikte güzel vakit geçireceği, çocuklarımızın doyasıya eğleneceği parkları da zaman kaybetmeden bölgelerimize kazandırıyoruz. Yeni parklar için birçok noktada zemini hazırladık. 2023 yılında da çok sayıda parkı şehrimize, mahallelerimize kazandıracağız” dedi.
 
Başkan Eroğlu “Biz tespit ettiğimiz, park yapılmasını planladığımız alanların yanı sıra hemşerilerimizin taleplerini de planlarımızın içerisine alıyor ve sonuçlandırmaya çalışıyoruz. Uygun alanlarda bu talepleri hızlı bir şekilde gerçekleştirmeye gayret ediyoruz. Çocuklarımız bizim için değerli, ailelerimiz bizim için değerli. Onların evlerinden çıkarak güzel vakit geçirecekleri, mahallelerimize nefes olacak parkları yapmaya 2023 yılında da özveri ile devam edeceğiz” diye konuştu.
 
Kelkit Havadis


YORUM YAZ

BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Kelkit Havadis hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer BELEDİYE Haberleri

Tümü

RÖPORTAJ

Fatih Hürrem Çavuş Camisi'nin sıra dışı imamı: Metin Kaçar
Fatih Hürrem Çavuş Camisi'nin sıra dışı imamı: Metin Kaçar
Fatih'teki Hürrem Çavuş Camii imamı Metin Kaçar kafalardaki bir imam portresinden çok daha fazlasını ifade ediyor. Kapı dolaşıp karanfil dağıtarak mahalle çocuklarını yaz kursuna davet etti. Yüzlerce genç yetiştirdi, Üniversite okuttu.

E-BÜLTEN ABONELİK

Gazetemiz Basın Ahlak Yasasına Uymayı Kabul Eder. Özel ilan ve reklamlardan doğabilecek sorumluluk ilan sahibine aittir. Gazetede neşredilen yazılardaki fikir sorumluluğu yazarına ait olup yayınlanan veya yayınlanmayan yazılar geri verilmez.

Adres : Yeşilırmak Mah. Orkide Sok. Saymaz Apt. Zemin Kat No: 8 TOKAT
Tel : (0356) 212 4884
Gsm : (0546) 449 5162
Bu site 0.047 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]