• 0

21 Ocak 2023, 22:09 - Anasayfa // POLİTİKA Haberi yazdır

Cüneyt Aldemir, 'Biz vatandaşımızı yalnız bırakmıyoruz'

Cüneyt Aldemir, 'Biz vatandaşımızı yalnız bırakmıyoruz'

AK Parti Tokat İl Başkanı Cüneyt Aldemir Tokat'ta esnafa yönelik ziyaret gerçekleştirdi. Başkan Cüneyt Aldemir çalınmadık kapı sıkılmadık el bırakmayacaklarını,21 yıllık iktidarları döneminde yaptıkları icraatlardan gurur duyduklarını ve her zaman tevazu, samimiyet, gayret içinde olduklarını belirtti.

  • Facebook Paylaş
  • Twitter Paylaş

Ak Parti Tokat İl Başkanı Cüneyt Aldemir Tokat'ta yapmış olduğu esnaf gezisi ile ilgili "Esnafımız, toplumsal ve ekonomik hayatımıza öyle bir işlemiş ki onlarsız bir hayatı değil düşünmek, hayal etmek dahi mümkün değildir. Dolayısıyla bugünümüzü ve geleceğimizi sizlerin varlığıyla siz esnaflarımızla birlikte kurguluyoruz, sizlerin varlığını kıymetli buluyoruz. Bizler de, bu ülkenin geleceği için çalışan, geleceğinin yanında olan siz esnafımızın daima yanındayız. Sizlerin sıkıntı ve sorunlarının olduğunun farkındayız ama sizlerin ülkemize olan bağlılığınızı, metanetinizi ve Cumhurbaşkanımıza olan güveninizi de bildiğimiz için söz konusu sıkıntıların her birinin, yine hep birlikte çözülebileceğine de inanıyoruz. Hükümetimiz tüm kaynaklarını sizlerin desteklenmesi için kullanmaktadır. Bunu sağlamaya da devam edeceğiz” dedi.
 
 
TOKAT'IN EN ÜCRA KÖŞESİNDE YAŞAYAN VATANDAŞIMIZI BİLE DÜŞÜNÜYORUZ
 
Başkan Cüneyt Aldemir, "21 yıldır vatandaşlarımızın mutluluğu ve huzuru için hizmet vermeye hız kesmeden devam ediyoruz. İktidara geldiğimiz günden beri AK Parti Hizmet Anlayışı ile milletimize her türlü imkânları sunmaya devam ediyoruz. Bizler Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a olan borcumuzu ödemek için aşkla, canla ve başla sahada çalışmalarımıza ara vermeden devam ediyoruz. Tokat’ın güzelliğine güzellik katmak için gece gündüz demeden tüm teşkilatlarımız ile gayret ediyoruz. Bizim amacımız Tokat'ın her köy, mahalle, ilçesinde yaşayan insanlarımızın mutluluğunu ve huzurunu sağlamaktır. Bizlerden desteklerini esirgemeyen tüm vatandaşlarımıza yürekten teşekkür ediyorum. 2023 yılında zafer halkımızın ve AK Parti’nin olacak. 2023’te ‘Türkiye Yüzyılını’ zaferle taçlandıranımıza olan inancımız tam" dedi.
 
Kelkit Havadis


YORUM YAZ

BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Kelkit Havadis hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer POLİTİKA Haberleri

Tümü

RÖPORTAJ

Gençliğin ve Girişimcilerin Ödül Gecesi'nin rüzgarı konuşuluyor
Gençliğin ve Girişimcilerin Ödül Gecesi'nin rüzgarı konuşuluyor
Gazeteci Ayson Karabağ'ın Röportajı; 'Gençliğin ve Girişimcilerin Ödül Gecesi'nin rüzgarı konuşuluyor'

E-BÜLTEN ABONELİK

Gazetemiz Basın Ahlak Yasasına Uymayı Kabul Eder. Özel ilan ve reklamlardan doğabilecek sorumluluk ilan sahibine aittir. Gazetede neşredilen yazılardaki fikir sorumluluğu yazarına ait olup yayınlanan veya yayınlanmayan yazılar geri verilmez.

Adres : Yeşilırmak Mah. Orkide Sok. Saymaz Apt. Zemin Kat No: 8 TOKAT
Tel : (0356) 212 4884
Gsm : (0546) 449 5162
Bu site 0.078 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]