• 0

24 Ocak 2023, 08:33 - Anasayfa // POLİTİKA Haberi yazdır

Mustafa İpek, 'Cumhur İttifakı ile Ülkemizin geleceği aydınlık'

Mustafa İpek, 'Cumhur İttifakı ile Ülkemizin geleceği aydınlık'

Tokat'ın Turhal İlçesinde Hacılar Mahallesi'nde MHP Tokat Teşkilatı tarafından açık hava toplantısı yapıldı. Toplantıya MHP Tokat Milletvekili Yücel Bulut, MHP Tokat İl Başkanı Mustafa İpek ve MHP Turhal İlçe Başkanı Yusuf Bayın olmak üzere yönetim kurulu üyeleri, teşkilat üyeleri ve vatandaşlar katıldı. Toplantıda konuşan MHP Tokat İl Başkanı Mustafa İpek MHP ve Cumhur İttifakı'nın Türkiye'nin diriliş ruhu ile dik duruşu olduğunu söyledi.

  • Facebook Paylaş
  • Twitter Paylaş

Turhal'da açık hava toplantısında konuşan MHP Tokat İl Başkanı Mustafa İpek "İnanıyoruz ki Cumhur İttifakı ile ülkemizin geleceği aydınlıktır. Biz, olduğu gibi görünen, göründüğü gibi olan partiyiz. Ülkemizi ve milletimizi güvenli bir geleceğe taşımaya, Türkiye'yi lider ülke yapmaya kararlı ve yeminliyiz. Aşılamayacak sorunumuz, çözülemeyecek problemimiz yoktur. Cumhur İttifakı kardeşliğin, birliğin ve beraberliğin sembolüdür. Büyük başarıların ittifak kapsamı içinde gerçekleştiğine yürekten inanıyoruz. Milliyetçi Hareket Partisi Yüce Türk Milleti adına her zaman olduğu gibi üzerine düşen görevi yapmaktadır" dedi.
 
 
CUMHUR İTTİFAKI TÜRKİYE'Yİ YÜKSEK HEDEFLERE TAŞIYACAKTIR
 
Mustafa İpek, "Cumhur ittifakı Türkiye'nin özgüveni, ana damarıdır. Cumhur İttifakı, geçmişi ile gelecek arasındaki köprüdür, Türkiye sevdasının siyasi bir hüviyete bürünerek kökleşmesidir. 2023 yılında Cumhuriyetimizin hem 100. yıl dönümünü kutlayacak hem de Cumhuriyetin güvencesi olan Cumhur İttifakı'nın muhteşem başarısı Allah'ın izniyle yaşanacaktır. 2023 vizyonu rehberliğinde Milliyetçi Hareket Partisi olarak Anadolu'yu karış karış gezmekteyiz, gönüllere misafir olmaktayız. Aziz milletimizle buluşmaya konuşmaya, dertleşmeye büyük bir heves ve heyecanla devam ediyoruz. Gönüller kazanıyoruz. Mücadelemizi sabırla, sağduyuyla ve kararlılıkla sürdürüyoruz. İl il Anadolu'yu gezmekte, adım adım 2023 hedefimize büyük bir kararlılıkla yürümekteyiz.
 
2023 Türk milletinin ve Türkiye'nin zafer yılı olacaktır. Buna olan inancımız tamamdır. Cumhur İttifakı milletimizin ruhu kökünden doğmuş, istikbal ve istiklal hedefleri ile devleşmiş, Türkiye'nin güvencesi milli bekamızın teminatıdır. Cumhur İttifakı mizahıyla atinin buluşması, Türkiye Cumhuriyeti yüksek hedeflere taşıyacak tertemiz bir birlikteliktir. Biz Milliyetçi Hareket Partisi olarak, siyasetimizi tarihi hafıza üzerine inşa ediyoruz. Bu anlamda sorumluluğumuz sadece bugüne değil, geçmiş ve geleceği birlikte düşünerek ele alıyoruz" ifadelerine yer verdi.
 
Kelkit Havadis


YORUM YAZ

BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Kelkit Havadis hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer POLİTİKA Haberleri

Tümü

RÖPORTAJ

Gençliğin ve Girişimcilerin Ödül Gecesi'nin rüzgarı konuşuluyor
Gençliğin ve Girişimcilerin Ödül Gecesi'nin rüzgarı konuşuluyor
Gazeteci Ayson Karabağ'ın Röportajı; 'Gençliğin ve Girişimcilerin Ödül Gecesi'nin rüzgarı konuşuluyor'

E-BÜLTEN ABONELİK

Gazetemiz Basın Ahlak Yasasına Uymayı Kabul Eder. Özel ilan ve reklamlardan doğabilecek sorumluluk ilan sahibine aittir. Gazetede neşredilen yazılardaki fikir sorumluluğu yazarına ait olup yayınlanan veya yayınlanmayan yazılar geri verilmez.

Adres : Yeşilırmak Mah. Orkide Sok. Saymaz Apt. Zemin Kat No: 8 TOKAT
Tel : (0356) 212 4884
Gsm : (0546) 449 5162
Bu site 0.047 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]