• 0

25 Ocak 2023, 18:12 - Anasayfa // POLİTİKA Haberi yazdır

Murat Yücel, 'MHP'ye ilgi her geçen gün artıyor'

Murat Yücel, 'MHP'ye ilgi her geçen gün artıyor'

MHP Tokat Merkez İlçe Başkanı Murat Yücel üye kayıt çalışmalarının hız kesmeden devam ettiğini, vatandaşların MHP'ye ilgilerinin her geçen gün arttığını söyledi. Yücel lider ülke Türkiye anlayışı ile çalıştıklarını söyledi

  • Facebook Paylaş
  • Twitter Paylaş

MHP Tokat Merkez İlçe Başkanı Murat Yücel "Bizler ülkücü milliyetçi hareketin neferleri olarak cumhuriyetimizin 100. yılında lider ülke Türkiye sevdasıyla çalışıyoruz. Kısacası derdimiz vatan. Vatan yoksa hiçbir şeyin anlamının olmadığı bilincindeyiz. Biz önce ülkem ve milletim sonra partim yaklaşımı ile hareket ediyoruz. Ülkemizin dört bir tarafı abluka altına alınmışken bizler bu ateş çemberinde güçlü Türkiye hedefine adım adım ilerliyoruz. Yani diyoruz ki son yurdumuz olan Türkiye Cumhuriyeti’ni içten ve dıştan tüm saldırılara rağmen cumhur ittifakı olarak ayakta tutmaya yeminliyiz. Ülkücü milliyetçi hareket olarak mücadelemiz son nefer, son nefes, son damla akana kadar olacaktır" dedi.
 
 
TÜRKİYE EMPERYALİSTLERE KARŞI GÜÇLÜ MÜCADELESİNİ SÜRDÜRECEKTİR

Başkan Murat Yücel "Cumhur İttifakı olarak bizler gönül ve güç birliği içinde memleketimize güzel hizmetler yapmaya ve önemli eserler kazandırmaya devam edeceğiz. Vatan, bayrak, devlet ve millet aşkımızla birlikte başaracak çok işimiz var.Bu bayrağın altında hepimiz aynıyız. Hepimiz kardeşiz. Liderimiz Devlet Bahçeli'nin öngörüsü ile Cumhurbaşkanlığı Sistemine geçildi. Türk Milleti; Cumhur İttifakına sahip çıktı. Doğru yolda olduğumuzu gösterdi.  Biz Cumhur İttifakı olarak Türkiye Cumhuriyeti'nin varlığını, dirliğini, bayrağımız için, bu millet için, vatan için Türkiye 'Türklerindir' demeye ve yaşatmaya devam edeceğiz. Hedef 2023, lider ülke Türkiye vizyonuna sahip çıkacağız ve lider ülke Türkiye hedefine ulaşmak için üzerimize ne görev düşüyorsa yapmaya devam edeceğiz.
 
 
Dünyayı kasıp kavuran ekonomik krizin kapitalizm ve uluslararası şer odaklarının da yüklenmesi ile Türkiye’de ağır seyretmesinin sebeplerinin iyi analiz edilmesi gerekmektedir. 100. Yılına giren büyük Türkiye’nin şahlanmasının önüne geçmek için yoğun bir ekonomik saldırı ile Türkiye’ye diz çöktürülmek istenilmektedir. Bunların sebebi; Türkiye’yi doğalgaz aramaktan vazgeçirmek, savunma sanayindeki atılımlarından caydırmak, İHA ve SİHA’ları, milli Jet’imizi, üretimi devam eden yerli ve milli aracımız TOGG'un üretimini durdurmak, Suriye’nin kuzeyinden geri çektirmek, denizlerdeki egemenliğimizden vazgeçirmektir. Kısacası şahlanan Türkiye’yi diz çöktürmek için her türlü ekonomik saldırıya maruz bırakmaktır. Bu buhranlı ortamdan Türkiye'nin tek çıkış yolu cumhur ittifakının 2023 genel seçimlerinden başarıyla çıkmasından geçmektedir "dedi.
Kelkit Havadis


YORUM YAZ

BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Kelkit Havadis hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer POLİTİKA Haberleri

Tümü

RÖPORTAJ

Gençliğin ve Girişimcilerin Ödül Gecesi'nin rüzgarı konuşuluyor
Gençliğin ve Girişimcilerin Ödül Gecesi'nin rüzgarı konuşuluyor
Gazeteci Ayson Karabağ'ın Röportajı; 'Gençliğin ve Girişimcilerin Ödül Gecesi'nin rüzgarı konuşuluyor'

E-BÜLTEN ABONELİK

Gazetemiz Basın Ahlak Yasasına Uymayı Kabul Eder. Özel ilan ve reklamlardan doğabilecek sorumluluk ilan sahibine aittir. Gazetede neşredilen yazılardaki fikir sorumluluğu yazarına ait olup yayınlanan veya yayınlanmayan yazılar geri verilmez.

Adres : Yeşilırmak Mah. Orkide Sok. Saymaz Apt. Zemin Kat No: 8 TOKAT
Tel : (0356) 212 4884
Gsm : (0546) 449 5162
Bu site 0.109 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]