• 0

25 Ocak 2023, 18:22 - Anasayfa // POLİTİKA Haberi yazdır

Başkan Aldemir, '2023 Seçimleri'nde tarih yeniden şekillenecek'

Başkan Aldemir, '2023 Seçimleri'nde tarih yeniden şekillenecek'

AK Parti Tokat İl Başkanı Cüneyt Aldemir MHP Tokat Milletvekili Yücel Bulut, MHP Tokat İl Başkanı Mustafa İpek ve Yönetim Kurulu Üyelerini ağırladı. Başkan Cüneyt Aldemir MHP Yönetimine nazik ziyaretleri için teşekkür ederken Cumhur İttifakı olarak 2023 seçimlerinde tarih yazacaklarını belirtti.

  • Facebook Paylaş
  • Twitter Paylaş

AK Parti Tokat İl Başkanı Cüneyt Aldemir, MHP Tokat Milletvekili Yücel Bulut, MHP Tokat İl Başkanı Mustafa İpek ve Yönetim Kurulu Üyelerini ağırladı. Başkan Cüneyt Aldemir, "Cumhur İttifakı ortağımız Milliyetçi Hareket Partisi Tokat İl Başkanı Mustafa İpek Tokat Milletvekili Yücel Bulut ve Yönetim Kuruluna İl Başkanlığımıza gerçekleştirdikleri ziyaretten dolayı teşekkür ediyorum. 2023’te tarih yeniden şekillenecek. Türkiye ya kutlu yoluna devam edecek ya da dünyadaki bu kurtlar sofrası zulüm devam edecek. AK Parti ve Cumhur İttifakı ortağımız MHP kadroları olarak buna asla müsaade etmeyeceğiz" dedi.

 

 
TÜRKİYE DÜNYAYA YÖN VEREN BİR ÜLKEDİR

Başkan Cüneyt Aldemir, "22 yıl önce vesayet zincirlerinden boğulmak üzere olan, diğer devletler nazarında hükmü kalmayan, IMF’ye esir hale getirilmiş, hazinesi boşaltılmış, faizlere mahkum edilmiş, koalisyon hükümetleri ile çıkmazlara sokulmuş milletimiz, artık yeter diyerek AK Partimizi kurmuş ve inandığı, güvendiği, kendisi gibi olan, mazluma karşı merhametli, zalime karşı Elif gibi dimdik duran, gecesini gündüzünü bu milleti için, devleti için vakfetmiş birine, liderimiz sayın Recep Tayyip Erdoğan’a emaneti teslim etmiştir. Emanet ağır bir yüktür, köyünde köy başkanına, mahallesinde mahalle başkanına, ilçesinde ilçe başkanına, ilinde il başkanına, ilini temsil etmede milletvekillerine, ülkesini idare etmede Cumhurbaşkanına ağır bir yüktür. Bizler kendimize emanet edilen ağır yükün daima farkında olduk ve bu ağır emanetin sorumluluğu ile çalıştık, koşturduk. Cumhurbaşkanımız ülkemiz ve milletimiz için hedefler koyarken, 2023-2053 ve 2071 hedeflerini işaret ederken bizler de onun birer teşkilat neferleri olarak bu hedeflerin kıymetini bilerek; şuurla, inanç ve azimle çalıştık ve çalışmaya devam ediyoruz.
 
Cumhurbaşkanımızın işaret ettiği, Cumhuriyetimizin kuruluşunun 100’üncü yılı olan 2023 yılında Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün bizlere emanet ettiği bu ülkeyi daha da yukarılara taşımak, muasır medeniyetler arasında en önde olmak, ülkemizi hem içte hem de dışta en güzel şekliyle temsil etmek sorumluluğu ve bilinci içerisindeyiz. AK Parti bir duygu işidir. Duygu olmadan siyaset olmaz. AK Parti’nin kuruluşu kısa sürede milletimiz tarafından iktidara getiriliş süreci, sonrasında 21 yıldır Türkiye’yi her alan birinci kademeye getirmek için ortaya koyduğu mücadele liderimizin, milletimizin adanmışlığı, hepsi bizim içimizdeki duyguyla bugüne geldiğimiz süreci anlatıyor. Bu duygu 21 yıldır büyümeye devam ediyor. 21 yıldır Türkiye’ye kazandırdığımız yolda, Cumhuriyetimizin 2’nci yüzyılında bu yıl Türkiye Yüzyılı yapacak hedeflerimize yürüyoruz. Onun arifesindeyiz. Bunun için heyecanlıyız, bunun için çok daha duyguluyuz. Hep birlikte bu yolda yürümeye devam ediyoruz.
 
 
Önümüzdeki bir süreç var. Bu süreçte ne yapmamız gerektiğini hepimiz biliyoruz. Bu süreçte birliğimizi beraberliğimiz en üst seviyeye çıkartarak, Tokat’taki büyük başarıya imza atacağımız o çalışmaları ortaya koymalıyız. Sayın Cumhurbaşkanımız 20 yıldır yaptıklarının üzerine ‘Türkiye Yüzyılı’ dedi ve bunun için büyük hedefler ortaya koydu. Dış politikada yaptıklarımız halkımız tarafından takdir ediliyor. Türkiye artık dışarıdan yönetilen, politikaları dışarıdan belirlenen bir ülke asla değil. Tam tersine Türkiye dünyaya yön veren, bölgesine yön veren, dünyadaki sıkıntıları sona erdirmek için bir kapasite ortaya koyuyor. Rusya-Ukrayna Savaşı’nda ara bulucu rolümüz, tahıl koridorunu, esir değişimini çözen bir Türkiye var. Dünyayı açlıktan kurtaran bir Türkiye var. Yine Türkiye terörle mücadelesine her türlü engellemelere rağmen devam ediyor. Muhalefetin haksız ve taraflı duruşuna rağmen. Maalesef bu mücadeleyi akamete uğratacak, söylemlerine, davranışlarına rağmen bu mücadele devam ediyor" ifadelerine yer verdi.
Kelkit Havadis


YORUM YAZ

BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Kelkit Havadis hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer POLİTİKA Haberleri

Tümü

RÖPORTAJ

Gençliğin ve Girişimcilerin Ödül Gecesi'nin rüzgarı konuşuluyor
Gençliğin ve Girişimcilerin Ödül Gecesi'nin rüzgarı konuşuluyor
Gazeteci Ayson Karabağ'ın Röportajı; 'Gençliğin ve Girişimcilerin Ödül Gecesi'nin rüzgarı konuşuluyor'

E-BÜLTEN ABONELİK

Gazetemiz Basın Ahlak Yasasına Uymayı Kabul Eder. Özel ilan ve reklamlardan doğabilecek sorumluluk ilan sahibine aittir. Gazetede neşredilen yazılardaki fikir sorumluluğu yazarına ait olup yayınlanan veya yayınlanmayan yazılar geri verilmez.

Adres : Yeşilırmak Mah. Orkide Sok. Saymaz Apt. Zemin Kat No: 8 TOKAT
Tel : (0356) 212 4884
Gsm : (0546) 449 5162
Bu site 0.125 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]