• 0

27 Ocak 2023, 01:48 - Anasayfa // POLİTİKA Haberi yazdır

Cüneyt Aldemir, '2023 Seçimleri'ne kilitlendik'

Cüneyt Aldemir, '2023 Seçimleri'ne kilitlendik'

AK Parti Tokat İl Başkanı Cüneyt Aldemir Ak Parti Tokat İl Seçim İşleri Başkanı Emre Altunsoy ve İlçe Seçim İşleri Başkanlarının katılımları ile istişare ve değerlendirme toplantımızı gerçekleştirdi. Başkan Cüneyt Aldemir 2023 Cumhurbaşkanlığı ve Genel Seçimleri için yapacakları çalışmaları gözden geçirdiklerini söyledi.

  • Facebook Paylaş
  • Twitter Paylaş

Ak Parti Tokat İl Başkanı Cüneyt Aldemir İl Seçim İşleri Başkanı Emre Altunsoy ve İlçe Seçim İşleri Başkanları ile bir araya gelerek istişare ve değerlendirme toplantısı yaptı. Başkan Cüneyt Aldemir Tokat'ın Türkiye Yüzyılına hazır olduklarını belirtti.


Cüneyt Aldemir, "Bir kişi tek başına bir yere kadar iş yapar. Allah bize güçlü bir teşkilat nasip ederek iyi işler yapmamızı mümkün kıldı. Cumhurbaşkanımızın geçtiğimiz hafta manifestoda ilan ettiği Türkiye Yüzyılı ile alakalı gündemimizi konuşmak ve istişare etmek üzere bugün burada toplandık. Türkiye Yüzyılı derken bu sadece bir sözden ibaret değil. Cumhurbaşkanımız ilk iktidara geldiği gün “Artık hiçbir şey eskisi gibi olmayacak” demişti. Hiçbir şey eskisi gibi olmadı. Allah'ın izniyle bundan sonra 2023 yılıyla beraber dünyada fırtına gibi eseceği kanaatindeyiz” ifadelerini kullandı.
 
 
SEÇİM ZAFERİNİN MUTLULUĞUNU HEP BİRLİKTE YAŞAYACAĞIZ

Cüneyt Aldemir "Türkiye tarihi bir dönüm noktasında. Cumhuriyetimizin ilk yüzyılını tamamlayıp, 2.yüzyılına adım attık. Cumhurbaşkanımızın liderliğinde, milletimizle bir ve beraber olarak bu yüzyılı Türkiye Yüzyılı olarak inşa etmeye hazırız. Bunun altyapısını 100 yıllık eser ve hizmeti sığdırdığımız son 21 yılda hazırladık. Türkiye için 2023 seçimleri bu yüzden çok önemli. Allah’ın izniyle 14 Mayıs 2023 seçimlerinde de teşkilat olarak arkadaşlarımızla üzerimize düşeni yapacak, mahalle mahalle, sokak sokak, kapı kapı dolaşacağız, her gönüle dokunacağız, AK Parti’mizi anlatacağız, bugüne kadar yaptıklarımızı, bugünden sonra yapacaklarımızı, hizmetlerimizi, projelerimizi anlatacak, Recep Tayyip Erdoğan’ın milletimiz için, memleketimiz için ne anlam ifade ettiğini, mücadelesini, aşkını, sevdasını gönüllere, akıllara yazacağız. Seçim Gününe Kadar Yollara Revan Olacağız, vatandaşlarımızla hep bir arada olacağız, yağmur, çamur demeden, gece gündüz demeden hep birlikte çalışacağız. Secim günü geldiğinde yüzyılın seçimine, Türkiye Yüzyılına hazır olacağız. Her bir seçim bölgesine, her bir okulumuza, her bir sandığımıza sahip çıkacağız. Bizlere emanet her bir oyu namusumuz bilecek, sandıkların kurulumundan, oy kullanımına, oyların sayılıp tutanakların tutulmasına, tutanakların ve oyların seçim kuruluna teslimine ve birleştirme tutanakların tutulmasına kadar her bir süreci yakından takip edecek ve sorumluluğumuzu hakkıyla yerine getireceğiz. Ve o gün geldiğinde inşallah yeni bir seçim zaferinin mutluluğunu hep birlikte yaşayacağız" dedi.
 
Kelkit Havadis


YORUM YAZ

BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Kelkit Havadis hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer POLİTİKA Haberleri

Tümü

RÖPORTAJ

Gençliğin ve Girişimcilerin Ödül Gecesi'nin rüzgarı konuşuluyor
Gençliğin ve Girişimcilerin Ödül Gecesi'nin rüzgarı konuşuluyor
Gazeteci Ayson Karabağ'ın Röportajı; 'Gençliğin ve Girişimcilerin Ödül Gecesi'nin rüzgarı konuşuluyor'

E-BÜLTEN ABONELİK

Gazetemiz Basın Ahlak Yasasına Uymayı Kabul Eder. Özel ilan ve reklamlardan doğabilecek sorumluluk ilan sahibine aittir. Gazetede neşredilen yazılardaki fikir sorumluluğu yazarına ait olup yayınlanan veya yayınlanmayan yazılar geri verilmez.

Adres : Yeşilırmak Mah. Orkide Sok. Saymaz Apt. Zemin Kat No: 8 TOKAT
Tel : (0356) 212 4884
Gsm : (0546) 449 5162
Bu site 0.102 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]