• 0

27 Ocak 2023, 22:29 - Anasayfa // POLİTİKA Haberi yazdır

MHP'li İlçe Başkanları toplandı

MHP'li İlçe Başkanları toplandı

MHP Tokat İlçe Başkanları, İl Başkanı Mustafa İpek'in başkanlığında toplandı.

  • Facebook Paylaş
  • Twitter Paylaş

 
İlçe Başkanları toplantısında 29 Ocak 2023 Pazar Günü Saat 15.00’de Amasya Yavuz Sultan Selim Meydanında yapılacak olan "Aziz Milletim Sıra Sende Amasya Açık Hava Mitingi" ele alındı.

MHP Tokat İl Başkanı Mustafa İpek mitingle ilgili olarak Tokat teşkilatı olarak gereken çalışmaları yaptıklarını belirterek, “Adım Adım 2023” hedefi ve 14 Mayıs’a doğru yürüyüşümüz doğrultusunda partimizce sürdürülen anlatma ve aydınlatma toplantılarıyla açık hava buluşmalarına, son olarak “Aziz Milletim Sıra Sende” temalı etkinlikler eklenmiştir. Bu çerçevede; Millî Mücadele manifestosunun yayımlandığı Amasya’da, Yavuz Selim Meydanında 29 Ocak Pazar günü saat 15.00’te Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli’nin katılımıyla “Aziz Milletim Sıra Sende” temalı açık hava toplantısı coşkuyla gerçekleştirilecektir” dedi.

İlçe Başkanları toplantısında üye kayıtları üzerinde de durulduğunu aktaran Mustafa İpek, “Tokat’ta son olarak 500 üye kaydı yapılmıştır. Tokatlıların partimize göstermiş olduğu ilgi artarak devam etmektedir. Emeği geçenlere teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.
 
Kelkit Havadis


YORUM YAZ

BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Kelkit Havadis hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer POLİTİKA Haberleri

Tümü

RÖPORTAJ

Gençliğin ve Girişimcilerin Ödül Gecesi'nin rüzgarı konuşuluyor
Gençliğin ve Girişimcilerin Ödül Gecesi'nin rüzgarı konuşuluyor
Gazeteci Ayson Karabağ'ın Röportajı; 'Gençliğin ve Girişimcilerin Ödül Gecesi'nin rüzgarı konuşuluyor'

E-BÜLTEN ABONELİK

Gazetemiz Basın Ahlak Yasasına Uymayı Kabul Eder. Özel ilan ve reklamlardan doğabilecek sorumluluk ilan sahibine aittir. Gazetede neşredilen yazılardaki fikir sorumluluğu yazarına ait olup yayınlanan veya yayınlanmayan yazılar geri verilmez.

Adres : Yeşilırmak Mah. Orkide Sok. Saymaz Apt. Zemin Kat No: 8 TOKAT
Tel : (0356) 212 4884
Gsm : (0546) 449 5162
Bu site 0.109 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]