• 0

27 Ocak 2023, 22:56 - Anasayfa // POLİTİKA Haberi yazdır

Murat Yücel, 'Jandarmanın gücü Milletin gücüdür'

Murat Yücel, 'Jandarmanın gücü Milletin gücüdür'

MHP Tokat Merkez İlçe Başkanı Murat Yücel Merkez İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri ile birlikte Tokat İl Jandarma Komutanı Kıdemli Albay Bahri Bostancı'yı makamında ziyaret etti. Başkan Murat Yücel görevi başında kalp krizi geçirerek şehit olan J. Asb. Kd. Çvş. Yasin Korkmaz için taziye dileklerini iletti.

  • Facebook Paylaş
  • Twitter Paylaş

MHP Tokat Merkez İlçe Başkanı Murat Yücel Merkez İlçe Yönetim Kurulu üyeleri ile birlikte Tokat İl Jandarma Komutanı Kıdemli Albay Bahri Bostancı'yı ziyaret ederek görevi başında şehit olan  J. Asb. Kd. Çvş. Yasin Korkmaz için taziye dileklerini iletti.
 
Jandarma Genel Komutanlığı’nın kuruluşundan bugüne kadar yüce milletin engin sevgi ve güvenine mazhar olduğunu, Türkiye Cumhuriyeti’nin bölünmez bütünlüğünün korunması, milletin huzur ve güvenliği ile kamu düzeninin sağlanması yönündeki hizmetleriyle ulusun her zaman takdirini kazandığını ifade eden Murat Yücel "Kahramanca, canı pahasına her türlü zor koşullarda en zor arazi kesimlerinde teröristle mücadele harekâtı icra eden jandarma, emniyet teşkilatımız ve diğer kurum kuruluşlarla tam bir koordine içinde milletinden aldığı destekle fedakârca görev yapmaktadır. Jandarmanın gücü, milletin gücüdür, Türkiye'nin gücüdür, cumhuriyetimizin, değerlerimizin, inancımızın gücüdür. Bunun farkındayız" dedi.
 
Kelkit Havadis


YORUM YAZ

BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Kelkit Havadis hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer POLİTİKA Haberleri

Tümü

RÖPORTAJ

Gençliğin ve Girişimcilerin Ödül Gecesi'nin rüzgarı konuşuluyor
Gençliğin ve Girişimcilerin Ödül Gecesi'nin rüzgarı konuşuluyor
Gazeteci Ayson Karabağ'ın Röportajı; 'Gençliğin ve Girişimcilerin Ödül Gecesi'nin rüzgarı konuşuluyor'

E-BÜLTEN ABONELİK

Gazetemiz Basın Ahlak Yasasına Uymayı Kabul Eder. Özel ilan ve reklamlardan doğabilecek sorumluluk ilan sahibine aittir. Gazetede neşredilen yazılardaki fikir sorumluluğu yazarına ait olup yayınlanan veya yayınlanmayan yazılar geri verilmez.

Adres : Yeşilırmak Mah. Orkide Sok. Saymaz Apt. Zemin Kat No: 8 TOKAT
Tel : (0356) 212 4884
Gsm : (0546) 449 5162
Bu site 0.102 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]