• 0

13 Şubat 2023, 09:17 - Anasayfa // Reşadiye Haberi yazdır

Bozçalı Belediyesi, Deprem bölgesi için seferber

Bozçalı Belediyesi, Deprem bölgesi için seferber

Tokat'ın Reşadiye İlçesine bağlı Bozçalı Beldesinde 10 ilde can ve mal kaybına neden olan ve Türkiye'yi yasa boğan Kahramanmaraş merkezli depremler sonrası mağdur olan vatandaşların ihtiyaçlarını gidermek için 4 pikap yardım malzemesi ile 1 adet 22 tonluk ekskavatör 2 personel ile deprem bölgesine gönderildi.

  • Facebook Paylaş
  • Twitter Paylaş

Tokat'ın Reşadiye İlçesine bağlı Bozçalı Beldesinde Kahramanmaraş Pazarcık'ta meydana gelen deprem sonrasında herkes seferber oldu. Toplanan yardım malzemeleri ile iş makinası deprem bölgesine gönderildi. Bozçalı Belediye Başkanı Yücel Gülbahar, "Allah herkesin yar ve yardımcısı olsun; Rabbim ölenlere rahmet, yararlılara ve hasta olanlara da şifalar versin. Tosyalı hemşerilerimiz her zaman olduğu gibi yaşanan bu acıya bir nebzede olsun destek olabilmek için ellerinden gelen her türlü desteği veriyor ve vermeye de devam ediyor" dedi.
 
 
BOZÇALI DEPREM BÖLGESİ İÇİN BİRLEŞTİ

Bozçalı Belediye Başkanı Yücel Gülbahar tüm Bozçalı halkının yardım kampanyasına davet ettiğini vurgulayarak" Hemşerilerimiz her zaman olduğu gibi yaşanan bu acıya bir nebzede olsun destek olabilmek için ellerinden gelen her türlü desteği veriyor ve vermeye de devam ediyor. Belediye olarak ta bizler iş makinemizi ve gönüllü yardım ekibimizi deprem bölgesine gönderdik. Deprem bölgesindeki insanlarımız üzerine düşeni yaptı ve yapmaya devam ediyor. Yardım kampanyasına destek veren herkeste çok teşekkür ediyorum. Ülke olarak, bir daha olmamasını temenni ettiğimiz bir deprem felaketini yaşadık. Birçok vatandaşımız ne yazık ki hayatını kaybetti, onlara Allah’tan rahmet; ailelerine, milletimize sabır ve baş sağlığı diliyorum. Ayrıca yaralılarımıza acil şifalar dilerken, enkaz altındaki vatandaşlarımızın da bir an önce kurtarılmalarını can-ı gönülden temenni ediyorum. Bu uğurda mücadele eden herkese kolaylıklar diliyorum. Depremin ardından tüm Türkiye teyakkuzda, herkes tek yürek oldu. Bozçalı'da Türkiye genelinde olduğu gibi birleşti, kenetlendi. Sağ olsun tüm hemşerilerimizden çok büyük bir destek var.Bu konuda herkes üzerine düşeni fazlasıyla yapmanın gayreti içerisinde. Bu çerçevede Bozçalı Belediyesi olarak da kasabamızda yardım seferberliği ortaya koyuyoruz. Bu çalışmalara desteklerinden dolayı başkan yardımcılarımıza, müdürlerimize, belediye personelimize ve katkı sağlayan tüm Bozçalılılar'a hemşerilerimize canı gönülden teşekkür ediyorum” dedi.
 
Kelkit Havadis


YORUM YAZ

BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Kelkit Havadis hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer Reşadiye Haberleri

Tümü

RÖPORTAJ

Gençliğin ve Girişimcilerin Ödül Gecesi'nin rüzgarı konuşuluyor
Gençliğin ve Girişimcilerin Ödül Gecesi'nin rüzgarı konuşuluyor
Gazeteci Ayson Karabağ'ın Röportajı; 'Gençliğin ve Girişimcilerin Ödül Gecesi'nin rüzgarı konuşuluyor'

E-BÜLTEN ABONELİK

Gazetemiz Basın Ahlak Yasasına Uymayı Kabul Eder. Özel ilan ve reklamlardan doğabilecek sorumluluk ilan sahibine aittir. Gazetede neşredilen yazılardaki fikir sorumluluğu yazarına ait olup yayınlanan veya yayınlanmayan yazılar geri verilmez.

Adres : Yeşilırmak Mah. Orkide Sok. Saymaz Apt. Zemin Kat No: 8 TOKAT
Tel : (0356) 212 4884
Gsm : (0546) 449 5162
Bu site 0.063 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]