• 0

13 Şubat 2023, 09:21 - Anasayfa // Reşadiye Haberi yazdır

Baydarlı'dan deprem bölgesine yakacak odun yardımı

Baydarlı'dan deprem bölgesine yakacak odun yardımı

Tokat'ın Reşadiye İlçesine bağlı Baydarlı Belediyesi deprem felaketinin yaşandığı illerde vatandaşların ısınma ihtiyacı için yakacak odun gönderdi.

  • Facebook Paylaş
  • Twitter Paylaş

 
Kahramanmaraş ve çevresindeki 10 ilde hissedilen 7,7’lik deprem sonrası Baydarlı Belediyesi ısınma noktasında problem yaşayan afet bölgesi için yakacak odun toplayarak tırla deprem bölgesine gönderdi.
 
Baydarlı Belediye Başkanı İlyas Demir, "Millet olarak deprem bölgesi için çok anlamlı bir dayanışma örneği sergiliyoruz. Kimin gücü neye yetiyorsa, az çok demeden gıdadan giyime, hijyen ürünlerinden barınma ve ısınma ihtiyaçlarına yönelik tüm gereksinim duyulan ürün ve malzemeler Türkiye’nin dört bir yanından depremin vurduğu 10 ilimize gönderiliyor. Baydarlılı yardımsever vatandaşlar da depremzedeler için yakacak odun yardımı gönderdiler. Allah hepsinden razı olsun" dedi.
 
Kelkit Havadis


YORUM YAZ

BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Kelkit Havadis hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer Reşadiye Haberleri

Tümü

RÖPORTAJ

Gençliğin ve Girişimcilerin Ödül Gecesi'nin rüzgarı konuşuluyor
Gençliğin ve Girişimcilerin Ödül Gecesi'nin rüzgarı konuşuluyor
Gazeteci Ayson Karabağ'ın Röportajı; 'Gençliğin ve Girişimcilerin Ödül Gecesi'nin rüzgarı konuşuluyor'

E-BÜLTEN ABONELİK

Gazetemiz Basın Ahlak Yasasına Uymayı Kabul Eder. Özel ilan ve reklamlardan doğabilecek sorumluluk ilan sahibine aittir. Gazetede neşredilen yazılardaki fikir sorumluluğu yazarına ait olup yayınlanan veya yayınlanmayan yazılar geri verilmez.

Adres : Yeşilırmak Mah. Orkide Sok. Saymaz Apt. Zemin Kat No: 8 TOKAT
Tel : (0356) 212 4884
Gsm : (0546) 449 5162
Bu site 0.047 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]