• 0

28 Şubat 2023, 21:04 - Anasayfa // Reşadiye Haberi yazdır

Bozçalı Belediyesi, Deprem bölgesi Gölbaşı'nda

Bozçalı Belediyesi, Deprem bölgesi Gölbaşı'nda

Kahramanmaraş Pazarcık ve Elbistan merkez üstü 11 ili vuran Türkiye'yi yasa boğan depremler sonrası bölgeye yardım gönderen Tokat'ın Reşadiye İlçesine bağlı Bozçalı Kasabası Belediye Başkanı deprem bölgesi Adıyaman'da depremzedeleri ziyaret etti.

  • Facebook Paylaş
  • Twitter Paylaş

Bozçalı Kasabası Belediye Başkanı Yücel Gülbahar deprem bölgesi Adıyaman'da Tokat Valisi Numan Hatipoğlu ile Tokat Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu ve çalışan personel ile bir araya geldi. Bozçalı'dan toplanan yardım paketlerini Adıyaman'ın Gölbaşı ilçesine bağlı Meydan Köyü ile Hamzalı Köyünde depremzede ailelere dağıtan Başkan Yücel Gülbahar, "Deprem bölgesi Adıyaman Gölbaşı'nda görev yapan Tokat Valimiz Numan Hatipoğlu, Tokat Belediye Başkanımız Eyüp Eroğlu ve çalışan personelimizi ziyaret ettik. Kasabamızda toplanan yardım paketlerini Gölbaşı'na bağlı Meydan Köyü ve Hamzalar Köyü sakinlerine geçmiş olsun ve başsağlığı dileklerinde bulunarak yardım paketlerini dağıttık. Allah’ım ülkemize böyle bir felaket vermesin" dedi.
 
 
Başkan Yücel Gülbahar "Ülkemizi ve milletimizi yasa boğan ve tarihin en şiddetli depremlerinden biri olan 7,7 büyüklüğündeki depremde, depremin yaşandığı ilk günden itibaren deprem bölgesi için seferber olduk. Tüm dünyanın ve ülkemizin kalbi de aklı da deprem bölgelerinde. Olağanüstü çalışmalara tanık oluyoruz. Bizleri derin bir yasa boğan bu büyük afette kaybettiğimiz canlara Yüce Allah’tan rahmet, yaralılarımıza ise acil şifalar diliyorum. Ayrıca gecesini gündüzüne katarak çalışan tüm arama kurtarma ekiplerimize, varını yoğunu depremzedelerin yaralarını sarmak için gönderen gönlü büyük milletimize ve gereken tüm çalışmaları ilk günden itibaren yürüten Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan başta olmak üzere Bakanlarımıza, Milletvekillerimize, Bürokratlarımıza, Tokat Valimiz Numan Hatipoğlu ve Tokat Belediye Başkanımız Eyüp Eroğlu ile gönüllü vatandaşlarımıza ve emeği geçen herkese can-i gönülden teşekkür ediyor; şükran ve minnetlerimi sunuyorum "ifadelerine yer verdi.
 




Kelkit Havadis


YORUM YAZ

BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Kelkit Havadis hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer Reşadiye Haberleri

Tümü

RÖPORTAJ

Gençliğin ve Girişimcilerin Ödül Gecesi'nin rüzgarı konuşuluyor
Gençliğin ve Girişimcilerin Ödül Gecesi'nin rüzgarı konuşuluyor
Gazeteci Ayson Karabağ'ın Röportajı; 'Gençliğin ve Girişimcilerin Ödül Gecesi'nin rüzgarı konuşuluyor'

E-BÜLTEN ABONELİK

Gazetemiz Basın Ahlak Yasasına Uymayı Kabul Eder. Özel ilan ve reklamlardan doğabilecek sorumluluk ilan sahibine aittir. Gazetede neşredilen yazılardaki fikir sorumluluğu yazarına ait olup yayınlanan veya yayınlanmayan yazılar geri verilmez.

Adres : Yeşilırmak Mah. Orkide Sok. Saymaz Apt. Zemin Kat No: 8 TOKAT
Tel : (0356) 212 4884
Gsm : (0546) 449 5162
Bu site 0.063 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]