• 0

12 Mart 2023, 16:19 - Anasayfa // Erbaa Haberi yazdır

Erbaa Belediyesi depremde görev alan personelini ağırladı

Erbaa Belediyesi depremde görev alan personelini ağırladı

6 Şubat'ta Kahramanmaraş merkezli meydana gelen ve 11 ili etkileyen deprem felaketlerinin ardından Erbaa Belediyesi, depremde görev alan tüm ekipleri bir araya getirerek ağırladı.

  • Facebook Paylaş
  • Twitter Paylaş

 
Erbaa Belediyesi personeli ve gönüllülerden oluşan bir grup asrın felaketi olarak nitelendirilen depremin hemen akabinde hızlı bir şekilde bölgeye intikal ederek arama kurtarma ve diğer ihtiyaçlar için destek vermişti.

Erbaa Belediyesi Kahramanmaraş Pazarcık ve Elbistan merkezli meydana gelen depremler sonrası bölgedekilerin yaralarını sarmak ve günlük yaşam koşullarını sağlamak için personellerini deprem bölgesine göndermişti. Deprem bölgesinden dönen Erbaa Belediyesi Personeli ve gönüllü kişileri ağırlayan Erbaa Belediye Başkanı Ertuğrul Karagöl hepsine teşekkür etti. Başkan Ertuğrul Karagöl, "Kahramanmaraş merkezli 2 deprem sonrası afet bölgesine giden, yaraları sarmak için gönüllü olarak çalışan personellerimizi ve hemşehrilerimizi ağırladık. İlk andan itibaren yardım kampanyalarına destek vererek canhıraş acıların yaşandığı afet bölgesine bir an önce yetişme gayreti gösteren hemşehrilerimizin duyarlılığı zor zamanda tek yürek olabileceğimizin en açık göstergesidir. "dedi.
 
MİLLETİMİZİN ASİL TAVRI GELECEĞİMİZ İÇİN EN BÜYÜK UMUDUMUZDUR

Başkan Ertuğrul Karagöl "Hepimizi derinden sarsan, asrın felaketinin yaşandığı Kahramanmaraş merkezli 10 ilimizi doğrudan etkileyen deprem nedeniyle ellerinden gelenin katbekat fazlasını gösteren ve çalışmalarını tamamlayarak şehrimize dönen mesai arkadaşlarıma çok teşekkür ediyorum. Allah hepinizden razı olsun. Allah devletimizi ve milletimizi korusun. Allah ülkemize böylesine büyük afetler yaşatmasın. Ölenlerimize rahmet, yaralılarımıza acil şifalar diliyorum. Milletimizin zor zamanlarda gösterdiği bu asil tavır geleceğimiz için en büyük umudumuzdur. Aziz milletimizin bu duruşuyla tüm zorlukları birlikte aşacağımıza yürekten inanıyorum. Gönüllü olarak afet bölgesine gidip yardım faaliyetlerine destek veren belediye personelimize ve Erbaalı hemşehrilerimize teşekkür ediyorum" ifadelerine yer verdi.
 
Kelkit Havadis


YORUM YAZ

BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Kelkit Havadis hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer Erbaa Haberleri

Tümü

RÖPORTAJ

Gençliğin ve Girişimcilerin Ödül Gecesi'nin rüzgarı konuşuluyor
Gençliğin ve Girişimcilerin Ödül Gecesi'nin rüzgarı konuşuluyor
Gazeteci Ayson Karabağ'ın Röportajı; 'Gençliğin ve Girişimcilerin Ödül Gecesi'nin rüzgarı konuşuluyor'

E-BÜLTEN ABONELİK

Gazetemiz Basın Ahlak Yasasına Uymayı Kabul Eder. Özel ilan ve reklamlardan doğabilecek sorumluluk ilan sahibine aittir. Gazetede neşredilen yazılardaki fikir sorumluluğu yazarına ait olup yayınlanan veya yayınlanmayan yazılar geri verilmez.

Adres : Yeşilırmak Mah. Orkide Sok. Saymaz Apt. Zemin Kat No: 8 TOKAT
Tel : (0356) 212 4884
Gsm : (0546) 449 5162
Bu site 0.047 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]