• 0

23 Mart 2023, 20:27 - Anasayfa // Erbaa Haberi yazdır

Erbaa'da, Yaşlılara Saygı Haftası

Erbaa'da, Yaşlılara Saygı Haftası

Tokat'ın Erbaa İlçesinde 18-24 Mart Yaşlılara Saygı Haftası nedeniyle Erbaa Belediye Başkanı Ertuğrul Karagöl Erbaa'da bulunan konukevinde kalan yaşlıları ziyaret etti.

  • Facebook Paylaş
  • Twitter Paylaş

18-24 Mart Yaşlılara Saygı Haftası nedeniyle Erbaa'da Erbaa Belediye Başkanı Ertuğrul Karagöl İlçede bulunan Ali Özgül Konukevinde kalan yaşlıları ziyaret etti. Ziyarette konukevinde bulunan yaşlılar ile pasta kesen ve onlara hediye veren Başkan Ertuğrul Karagöl "Yaşlılara Saygı Haftası münasebetiyle, Ali Özgül Konukevimizde kalan kıymetli büyüklerimizle bir araya geldik. Kıymet verdiklerimiz, tecrübeleriyle önümüzü aydınlatan büyüklerimizle birlikte pasta kestik ve hediyelerini takdim ettik. Ali Özgül Konukevimizin değerli sakinleri nezdinde tüm büyüklerimizin saygıyla ellerinden öpüyorum" dedi.
 
 
Başkan Ertuğrul Karagöl, "Yaşlılara Saygı Haftasında ilçemizin asırlık çınarlarını ziyaret ettik. Büyüklerimiz, gerek aile yaşantımızda, gerek toplumsal yaşantımızda daima el üstünde tutulmuş ve baş tacı edilmiş, dünümüz ve bugünümüz arasındaki en değerli köprüdür. Bizler de imkanlarımız doğrultusunda yaşlı vatandaşlarımızın yanında olmaya, onlarla birlik ve beraberlik içerisinde olup hayat tecrübelerinden faydalanmaya devam edeceğiz" ifadelerine yer verdi.
Kelkit Havadis


YORUM YAZ

BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Kelkit Havadis hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer Erbaa Haberleri

Tümü

RÖPORTAJ

Gençliğin ve Girişimcilerin Ödül Gecesi'nin rüzgarı konuşuluyor
Gençliğin ve Girişimcilerin Ödül Gecesi'nin rüzgarı konuşuluyor
Gazeteci Ayson Karabağ'ın Röportajı; 'Gençliğin ve Girişimcilerin Ödül Gecesi'nin rüzgarı konuşuluyor'

E-BÜLTEN ABONELİK

Gazetemiz Basın Ahlak Yasasına Uymayı Kabul Eder. Özel ilan ve reklamlardan doğabilecek sorumluluk ilan sahibine aittir. Gazetede neşredilen yazılardaki fikir sorumluluğu yazarına ait olup yayınlanan veya yayınlanmayan yazılar geri verilmez.

Adres : Yeşilırmak Mah. Orkide Sok. Saymaz Apt. Zemin Kat No: 8 TOKAT
Tel : (0356) 212 4884
Gsm : (0546) 449 5162
Bu site 0.063 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]