• 0

24 Mart 2023, 20:18 - Anasayfa // POLİTİKA Haberi yazdır

Hüseyin Yaylıcı, 'Tokatımızın sesini duyuracağız'

Hüseyin Yaylıcı, 'Tokatımızın sesini duyuracağız'

14 Mayıs 2023 Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekili seçimleri öncesi siyasi partilerde aday adaylık başvuruları devam ediyor. CHP Tokat Milletvekili için Hüseyin Yaylıcı'da aday adayı olduğunu açıkladı.

  • Facebook Paylaş
  • Twitter Paylaş

Hüseyin Yaylıcı, hak hukuk ve adaletin gerçekleşmesi ve Tokat'ın sesinin duyulması için aday olduğunu belirterek "Adalet, Hukukun Üstünlüğü, İnsan Hakları ve Yargı Bağımsızlığı diyerek çıktığımız yolda değişimi başarmış olmanın verdiği haklı gururla bu kez Tokat'ımızın sesini duyurmak, yaralarını sarmak ve değişimi devam ettirmek için geliyoruz" dedi.
 
 
14 MAYISTA ZAFER BİZİM OLACAK

Hüseyin Yaylıcı, "Milletimizin, yüzünü güldürecek, yarınlara umutla baktıracak, gelecek kaygısı ve korkusu yaşatmayacak, kendisini güvende hissettirecek bu yeniden inşa sürecine bende katkı vermek istiyorum Türkiye Cumhuriyetinin 13. Cumhurbaşkanıyla, yani Genel Başkanımız Sayın Kemal Kılıçdaroğlu ile çıkacağımız bu kutlu yolda, zafer bizim olacaktır. Bundan eminim. 14 Mayıs 2023 seçimlerinin galibi Millet İttifakı olacaktır. Demokrasi güçleri kazanacak. Halkımız, Partimizi ve Millet İttifakını iktidara taşıyacaktır. Bu ucube sistem bitecek, güçlendirilmiş parlamenter sisteme geçilecektir. Hak, Hukuk, Adalet gerçekleşecek" dedi.
Kelkit Havadis


YORUM YAZ

BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Kelkit Havadis hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer POLİTİKA Haberleri

Tümü

RÖPORTAJ

Gençliğin ve Girişimcilerin Ödül Gecesi'nin rüzgarı konuşuluyor
Gençliğin ve Girişimcilerin Ödül Gecesi'nin rüzgarı konuşuluyor
Gazeteci Ayson Karabağ'ın Röportajı; 'Gençliğin ve Girişimcilerin Ödül Gecesi'nin rüzgarı konuşuluyor'

E-BÜLTEN ABONELİK

Gazetemiz Basın Ahlak Yasasına Uymayı Kabul Eder. Özel ilan ve reklamlardan doğabilecek sorumluluk ilan sahibine aittir. Gazetede neşredilen yazılardaki fikir sorumluluğu yazarına ait olup yayınlanan veya yayınlanmayan yazılar geri verilmez.

Adres : Yeşilırmak Mah. Orkide Sok. Saymaz Apt. Zemin Kat No: 8 TOKAT
Tel : (0356) 212 4884
Gsm : (0546) 449 5162
Bu site 0.047 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]