• 0

28 Mart 2023, 18:40 - Anasayfa // POLİTİKA Haberi yazdır

Başkan Karagöllü, 'Tokat'ta 1'nci parti olarak tarih yazacağız'

Başkan Karagöllü, 'Tokat'ta 1'nci parti olarak tarih yazacağız'

İYİ Parti Tokat İl Başkanlığı tarafından düzenlenen iftar programında İlçe Başkanları ve Milletvekili Aday Adayları ile bir araya gelerek, seçim startını verildi. İYİ Parti İl Başkanı Hakan Karagöllü, "Tokat'ta 1'nci parti olarak tarih yazacağız. Genel Başkanımız Sayın Meral Akşener Hanımefendinin ifade ettiği gibi, "Bizim siyasetimiz önce millet, önce memleket diyenlerin siyasetidir" dedi.

  • Facebook Paylaş
  • Twitter Paylaş

 
14 Mayıs'ta yapılacak seçimler öncesinde İyi Parti'de seçim çalışmaları devam ediyor. 28'nci dönem Genel Seçimlerinde aday adaylığı başvurusuda bulunan 14 Milletvekili Aday Adayı İl Başkanlığı tarafından düzenlenen iftar programında İlçe Başkanları ile bir araya geldi.
 
İftar snrasında açıklamada bulunan İl Başkanı Hakan Karagöllü, "14 Mayıs 2023’te yapılacak genel seçimler öncesinde Tokat'mızda 14 milletvekili aday adayımız,ve 11 ilçe başkanımızla seçim sürecini değerlendirdiğimiz ve istişare ettiğimiz Ramazan’ın mübarek iftar akşamında oruçlarımızı açtıktan sonra toplantımızı gerçekleştirdik. 15 Mart tarihinde başlayan Aday Adaylığı başvuruları  24 Mart tarihi itibariyle sona ermiştir. Bu sürede partimize büyük teveccüh olmuş, Tokat Milletvekilliği için hepsi birbirinden değerli partili dava arkadaşlarım başvuruda bulunmuş.  Hepsine ayrı ayrı teşekkür ediyor,  yürüdükleri bu kutlu yolda başarılar diliyorum.
 
 
Tokat'ta İYİ Parti olarak tarih yazacağız. Genel Başkanımız Sayın Meral Akşener Hanımefendinin ifade ettiği gibi "Bizim siyasetimiz önce millet, önce memleket diyenlerin siyasetidir. Kimse endişelenmesin, milletimiz müsterih olsun. Tokat İYİ olacak. Türkiye İYİ olacak. Tokat'ta Allah'ın iziniyle 1'nci parti olacağız. Türkiye'de de iktidar olacağız. Nasip olursa 5 Milletvekilini Tokat'ta biz göndereceğiz. Biz buna inandık. 14 Mayıs Türkiye için yeniden bir doğum,  yeni bir hayatın başlangıcı yeni bir tarih sayfasının yazıldığı ilk satırlar olacaktır. Tokat Mecliste en iyi şekilde temsil edilecek. Kazanan Tokat olacak. Türkiye olacak. Liyakatli İyi Parti kadroları sayesinde Türk milletinin yaşam kalitesi yükselecektir" dedi.
 
Kelkit Havadis


YORUM YAZ

BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Kelkit Havadis hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer POLİTİKA Haberleri

Tümü

RÖPORTAJ

Gençliğin ve Girişimcilerin Ödül Gecesi'nin rüzgarı konuşuluyor
Gençliğin ve Girişimcilerin Ödül Gecesi'nin rüzgarı konuşuluyor
Gazeteci Ayson Karabağ'ın Röportajı; 'Gençliğin ve Girişimcilerin Ödül Gecesi'nin rüzgarı konuşuluyor'

E-BÜLTEN ABONELİK

Gazetemiz Basın Ahlak Yasasına Uymayı Kabul Eder. Özel ilan ve reklamlardan doğabilecek sorumluluk ilan sahibine aittir. Gazetede neşredilen yazılardaki fikir sorumluluğu yazarına ait olup yayınlanan veya yayınlanmayan yazılar geri verilmez.

Adres : Yeşilırmak Mah. Orkide Sok. Saymaz Apt. Zemin Kat No: 8 TOKAT
Tel : (0356) 212 4884
Gsm : (0546) 449 5162
Bu site 0.047 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]