• 0

30 Nisan 2023, 18:23 - Anasayfa // Reşadiye Haberi yazdır

Reşadiye Belediyesi vatandaşların talep ve isteklerini dinledi

Reşadiye Belediyesi vatandaşların talep ve isteklerini dinledi

Tokat'ın Reşadiye ilçesi Belediye Başkanı Mustafa Yılmaz Reşadiye Akçakolay ve Altıparmak mahallelerini Belediye Encümenleri ile birlikte ziyaret ederek sorun ve talepleri dinledi.

  • Facebook Paylaş
  • Twitter Paylaş

Reşadiye Belediye Başkanı Mustafa Yılmaz sık sık tekrarladığı esnaf ve vatandaş ziyaretlerini sürdürüyor. Son olarak Reşadiye Akçakolay Mahallesi ve Altıparmak Mahallesi sakinlerini Belediye Encümen üyeleri ile birlikte ziyaret eden Başkan Mustafa Yılmaz istek ve talepleri dinledi. Başkan Mustafa Yılmaz, "Gerçekleştirdiğimiz ziyaretlerimiz sırasındaki incelemelerimizde sürekli olarak vatandaşlarımızın taleplerini, önerilerini dinliyoruz. İlçemize ne yapılacaksa vatandaşlarımızın fikirleri alınarak yapılıyor. Bizim amacımız İlçemize nasıl bir değer katabiliriz, vatandaşımızın sorununa nasıl çare bulabilirizdir. O yüzden sürekli halkın içinde ve arasındayız. Halkımıza danışarak, onların fikirlerini alarak çalışmaya gayret sarf ediyoruz. Bize yöneltilen talepleri de öncelik sırasına göre mutlaka yerine getiriyoruz" dedi.
 
 
Başkan Mustafa Yılmaz, "Esnafımızın ve halkımızın sorunlarını, önerilerini dinliyoruz. Hep birlikte daha güçlü ve yaşanılabilir bir ilçe olmak için çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Her şey vatandaşımızın yaşamını kolaylaştırmak için. Vatandaşlarımızın yapılan hizmetlerden memnuniyetini gördükçe bizler de mutlu oluyoruz. Üretmiş olduğumuz projeler ve yapmış olduğumuz hizmetlerle Reşadiye'yi hizmetlere kavuşturduk. Sosyal ve kültürel belediyeciliğin sorumluluklarını yerine getirerek Reşadiye'yi yaşanabilir bir ilçe haline getiriyoruz. Hizmetlerimiz aralıksız devam edecek" ifadelerine yer verdi.
 
Kelkit Havadis


YORUM YAZ

BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Kelkit Havadis hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer Reşadiye Haberleri

Tümü

RÖPORTAJ

Fatih Hürrem Çavuş Camisi'nin sıra dışı imamı: Metin Kaçar
Fatih Hürrem Çavuş Camisi'nin sıra dışı imamı: Metin Kaçar
Fatih'teki Hürrem Çavuş Camii imamı Metin Kaçar kafalardaki bir imam portresinden çok daha fazlasını ifade ediyor. Kapı dolaşıp karanfil dağıtarak mahalle çocuklarını yaz kursuna davet etti. Yüzlerce genç yetiştirdi, Üniversite okuttu.

E-BÜLTEN ABONELİK

Gazetemiz Basın Ahlak Yasasına Uymayı Kabul Eder. Özel ilan ve reklamlardan doğabilecek sorumluluk ilan sahibine aittir. Gazetede neşredilen yazılardaki fikir sorumluluğu yazarına ait olup yayınlanan veya yayınlanmayan yazılar geri verilmez.

Adres : Yeşilırmak Mah. Orkide Sok. Saymaz Apt. Zemin Kat No: 8 TOKAT
Tel : (0356) 212 4884
Gsm : (0546) 449 5162
Bu site 0.063 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]