• 0

04 Mayıs 2023, 16:22 - Anasayfa // Reşadiye Haberi yazdır

Mustafa Yılmaz, 'Çocukların mutluluğu bize pozitif enerji veriyor'

Mustafa Yılmaz, 'Çocukların mutluluğu bize pozitif enerji veriyor'

Reşadiye Belediye Başkanı Mustafa Yılmaz Reşadiye ilçe merkezinde bulunan 15 Temmuz Parkındaki çocuk oyun gruplarında bakım ve onarımın en kısa sürede yapılacağını belirtti.

  • Facebook Paylaş
  • Twitter Paylaş

Reşadiye İlçe Merkezinde bulunan 15 Temmuz Parkındaki çocuk oyun gruplarında bakım ve onarım yapılacak. Parkta incelemelerde bulunan Reşadiye Belediye Başkanı Mustafa Yılmaz çocukların geleceğin teminatı olduğunu ve onların mutluluğu için ellerinden geleni yapacaklarını belirtti. Başkan Mustafa Yılmaz, "Çocuklarımıza verdiğimiz sözü yerine getirmek ve onların mutluluğuna ortak olmanın için çalışıyoruz. Hepimizin görevi, çocuklarımızı geleceğe mutlu bir şekilde hazırlamak. Onları mutlu edecek ortamları hazırlamak. Reşadiyeli çocuklarımızın mutlu olmasına da bir damla katkı sağlamak için ne gerekiyorsa yapacağız" dedi.
 

MUTLU ÇOCUKLAR MUTLU YARINLAR

Mustafa Yılmaz, "Bütün çocuklarımızı seviyoruz ve onlara sonuna kadar sahip çıkıyoruz. Çocuklara gösterilen saygı, geleceğe saygıdır. Kendini bilen, okuyan, kültürel ve sosyal yönü güçlü, vatanına ve milletine bağlı, ahlaklı ve düzgün karakterli bir nesil inşa etmek için bizlerde üzerimize düşen görevleri yerine getiriyoruz. Çocuklarımızın sosyal, sportif ve kültürel yönden gelişimlerini destekleyecek sosyal sorumluluk projelerimiz ve fiziksel yatırımlarımızla bu alandaki hizmetlerimizi sürekli geliştiriyoruz. Dünyada barışı ve güzelliği tesis etmenin tek yolu; çocukları mutlu etmekten geçmektedir. Mutlu çocuklar, mutlu yarınlar demektir" dedi.
 
Kelkit Havadis


YORUM YAZ

BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Kelkit Havadis hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer Reşadiye Haberleri

Tümü

RÖPORTAJ

Fatih Hürrem Çavuş Camisi'nin sıra dışı imamı: Metin Kaçar
Fatih Hürrem Çavuş Camisi'nin sıra dışı imamı: Metin Kaçar
Fatih'teki Hürrem Çavuş Camii imamı Metin Kaçar kafalardaki bir imam portresinden çok daha fazlasını ifade ediyor. Kapı dolaşıp karanfil dağıtarak mahalle çocuklarını yaz kursuna davet etti. Yüzlerce genç yetiştirdi, Üniversite okuttu.

E-BÜLTEN ABONELİK

Gazetemiz Basın Ahlak Yasasına Uymayı Kabul Eder. Özel ilan ve reklamlardan doğabilecek sorumluluk ilan sahibine aittir. Gazetede neşredilen yazılardaki fikir sorumluluğu yazarına ait olup yayınlanan veya yayınlanmayan yazılar geri verilmez.

Adres : Yeşilırmak Mah. Orkide Sok. Saymaz Apt. Zemin Kat No: 8 TOKAT
Tel : (0356) 212 4884
Gsm : (0546) 449 5162
Bu site 0.047 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]