• 0

24 Mayıs 2023, 19:34 - Anasayfa // POLİTİKA Haberi yazdır

Mustafa Arslan, 'Tarihi rekora imza atacağız'

Mustafa Arslan, 'Tarihi rekora imza atacağız'

28 Mayıs'ta gerçekleşecek olan Cumhurbaşkanlığı 2. Tur seçim çalışmalarını sürdüren AK Parti Tokat Milletvekili Mustafa Arslan Tokat Kuyumcular Çarşısı'nda esnaf ziyaretinde bulundu.

  • Facebook Paylaş
  • Twitter Paylaş

Mustafa Arslan 28 Mayıs'ta gerçekleşecek olan ikinci tur seçiminde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ı daha güçlü bir destekle seçileceğine inandıklarını belirtti.

14 Mayıs’ta yapılan cumhurbaşkanlığı seçimlerinin ikinci tura kalmasının ardından AK Parti Tokat Milletvekili Mustafa Arslan yeniden sahaya indi. Tokat Kuyumcular çarşısında esnaf ve vatandaşlarla sohbet eden Mustafa Arslan 28 Mayıs’ta yapılacak ikinci tur seçimleri için Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a destek istedi. Mustafa Arslan "Türkiye'yi şaha kaldıran, dünyada söz sahibi bir ülke konumuna taşıyan, ömrünü milletine adamış liderimiz Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan, yürütülen tüm algı ve saldırılara rağmen aziz milletimizin ferasetiyle ilk turda en yüksek oy alan Cumhurbaşkanı adayı oldu. Buna rağmen seçim ikinci tura kaldı. Cumhurbaşkanlığı seçimi için yeniden sandığa gideceğiz ve hep birlikte bu kez çok daha güçlü bir destekle tarihi bir rekora imza atacağız. Türkiye'nin inşasının devamı için, dünya lideri Recep Tayyip Erdoğan için 2. tur seçimlerinde tüm varlığımızla çalışacağız" dedi.
 

HEP BİRLİKTE TÜRKİYE YÜZYILI DİYECEĞİZ
 
Mustafa Arslan, "14 Mayıs’ta Cumhurbaşkanımıza ve AK Parti’mize rekor oy veren Köşklü hemşerilerimiz, 28 Mayıs’ta da yeni bir rekora hazır. Tercihini istikrar ve güvenden yana kullanan hemşerilerime teşekkür ediyorum. Biz inanıyoruz ki; 28 Mayıs’ta hemşerilerimiz daha güçlü bir şekilde destek verecek ve doğru zaman, doğru adam Recep Tayyip Erdoğan ile Türkiye Yüzyılı'na yine hep birlikte yürüyeceğiz. Tokat’ımızla gurur duyuyoruz. Şehrimiz bu yolu en önde yürüyerek Türkiye'mize, Cumhurbaşkanımıza, AK Parti'mize ve Cumhur İttifak’ımıza en büyük desteği vermiştir. Bütün Konyalı hemşerilerimizle gurur duyuyoruz. Hepsinden Allah razı olsun. Türkiye Yüzyılı'na doğru yürürken burada teveccühü görmek, hissetmek gerçekten çok önemli. Aziz vatandaşlarımızın bizlere gösterdiği bu teveccühe gerçekten teşekkür ediyoruz. Bu konuda minnettarız. Konya olarak ikinci turda da aynı şekilde, aynı teveccühle, Türkiye Yüzyılı'na doğru adımlarımızı attığımızı düşünüyoruz. Milletimizin gençlerle, hanımlarla birlikte topyekûn sandıkta en güzel cevabı vereceğine inanıyorum. Hep birlikte Türkiye Yüzyılı diyeceğiz. Hep birlikte bağımsız, güçlü Türkiye diyeceğiz. Buna yürekten inanıyorum. Cumhurbaşkanımızı büyük Türkiye zaferine yakışır bir şekilde yeniden Cumhurbaşkanı olarak çok güçlü bir şekilde seçeceğiz" ifadelerine yer verdi.
 
Kelkit Havadis


YORUM YAZ

BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Kelkit Havadis hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer POLİTİKA Haberleri

Tümü

RÖPORTAJ

Fatih Hürrem Çavuş Camisi'nin sıra dışı imamı: Metin Kaçar
Fatih Hürrem Çavuş Camisi'nin sıra dışı imamı: Metin Kaçar
Fatih'teki Hürrem Çavuş Camii imamı Metin Kaçar kafalardaki bir imam portresinden çok daha fazlasını ifade ediyor. Kapı dolaşıp karanfil dağıtarak mahalle çocuklarını yaz kursuna davet etti. Yüzlerce genç yetiştirdi, Üniversite okuttu.

E-BÜLTEN ABONELİK

Gazetemiz Basın Ahlak Yasasına Uymayı Kabul Eder. Özel ilan ve reklamlardan doğabilecek sorumluluk ilan sahibine aittir. Gazetede neşredilen yazılardaki fikir sorumluluğu yazarına ait olup yayınlanan veya yayınlanmayan yazılar geri verilmez.

Adres : Yeşilırmak Mah. Orkide Sok. Saymaz Apt. Zemin Kat No: 8 TOKAT
Tel : (0356) 212 4884
Gsm : (0546) 449 5162
Bu site 0.047 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]