• 0

26 Mayıs 2023, 19:17 - Anasayfa // POLİTİKA Haberi yazdır

Ceylan, 'Eğitim Bir Sen Teşkilatlarımız İradesine sahip çıkacaktır'

Ceylan, 'Eğitim Bir Sen Teşkilatlarımız İradesine sahip çıkacaktır'

Eğitim Bir Sen Tokat Şube Başkanı Şaban Ceylan '28 Mayısta Eğitim Bir Sen Tokat teşkilatları olarak kamuoyuna, oy verdiğimiz sandıkların sayım süreçlerinde başında olacağımızı ve irademize sahip çıkacağımızı beyan ediyoruz. Türkiye Yüzyılında kaybeden olmayacak' dedi.

  • Facebook Paylaş
  • Twitter Paylaş

Ceylan, Millet iradesinin tecellisinin devamı için; Türkiye düşmanlarının manipülatif çabalarına karşı tüm üyelerimizle birlikte pazar günü yapılacak olan Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde gönüllü olarak emeğimiz ve alın terimizle sahalarda olacağız. Cumhurbaşkanı seçiminin ikinci turuna dair, toplumun önemli bir kesimini oluşturan kamu görevlileri ve temsilcileri olarak duruşumuzu kamuoyuyla paylaşmayı görev biliyoruz.

Buradan beyan etmek istiyoruz: Bizim yerimiz büyük ve Güçlü Türkiye idealinin yanıdır. Bizim yerimiz Türkiye düşmanlarının saf tuttuğu sözde toplulukların karşısıdır.

Siyaset uğruna her türlü gayrimeşru ilişkileri müstehak görenlere yıllardır ürettikleri kötülüklerle milletle barışık olmayan bu köhne ve kirli anlayışların çığırtkanlarına da oyun kurucularına da bu millet fırsat vermeyecek. 28 Mayısta hep birlikte Türkiye Yüzyılının etrafında kenetleneceğimize, büyük ve güçlü Türkiye yolculuğuna devam edeceğimize inanıyoruz.

Elbette sandık başlarında çığırtkanlıklarla halkın iradesine mani olmaya çalışanlara dur diyebilmek için demokratik haklarımızı kanun çerçevesinde sonuna kadar koruyacağız. Tüm üyelerimizi oy verdikleri sandıklarda seçmen hakkı olarak ortamı gözetlemeye davet ediyoruz. Seçimlerde millet iradesinin tecellisi için öncelikle bütün milletimize oylarını kullanma çağrısı yapıyor, seçmen iradesinin sandığa ve sonuçlara tam ve eksiksiz bir şekilde yansıması için tüm kardeşlerimizi “Oy Birliği Platformu”nu desteklemeye çağırıyoruz.
 

Türkiye Yüzyılında en büyük rolü üstlenecek kamu görevlileri olarak bizler; terör odaklarıyla saf tutanlara değil terörü saf dışı bırakanlara destek vereceğimizi, milletle sorunu olanları değil, milletle yol yürüyenleri tercih edeceğimizi, özgürlükler ve demokrasi noktasında önemli mesafelerin katedildiği bir dönemde elde edilen hakları geri alma tehdidinde bulunanları değil üreterek büyüyen, büyüyerek güçlenen Türkiye idealinde olanları yetkilendireceğimizi ifade ediyoruz.

Eğitim Bir-Sen olarak; aştığımız engelleri unutmuyor, kat ettiğimiz mesafeyi görüyoruz.
 
Mücadelesine ortak olduğumuz her bir kazanımı korumakta kararlıyız.

Emek ile yükselen Türkiye için istikrar diyoruz. 31 Mart 2019 tarihinde yapılan yerel seçimlerin sonucunda CHP’li ve HDP’li belediyeler tarafından sendika üyeliğinden cebren istifa, zorla başka sendikaya üye yapma, sürgün ve sözleşmeli personelin doğrudan görevine son verme yönüyle, sendikal hakları, özgürlükleri ve iş güvencesini yok sayanlara karşıyız.

İstiklalimiz ve istikbalimiz için yönetimde istikrar için ter akıtanlara, milletle beraber yol alanlara, dünya mazlumları için yorulanlara “görev sizin” diyeceğiz.
Kelkit Havadis


YORUM YAZ

BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Kelkit Havadis hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer POLİTİKA Haberleri

Tümü

RÖPORTAJ

Fatih Hürrem Çavuş Camisi'nin sıra dışı imamı: Metin Kaçar
Fatih Hürrem Çavuş Camisi'nin sıra dışı imamı: Metin Kaçar
Fatih'teki Hürrem Çavuş Camii imamı Metin Kaçar kafalardaki bir imam portresinden çok daha fazlasını ifade ediyor. Kapı dolaşıp karanfil dağıtarak mahalle çocuklarını yaz kursuna davet etti. Yüzlerce genç yetiştirdi, Üniversite okuttu.

E-BÜLTEN ABONELİK

Gazetemiz Basın Ahlak Yasasına Uymayı Kabul Eder. Özel ilan ve reklamlardan doğabilecek sorumluluk ilan sahibine aittir. Gazetede neşredilen yazılardaki fikir sorumluluğu yazarına ait olup yayınlanan veya yayınlanmayan yazılar geri verilmez.

Adres : Yeşilırmak Mah. Orkide Sok. Saymaz Apt. Zemin Kat No: 8 TOKAT
Tel : (0356) 212 4884
Gsm : (0546) 449 5162
Bu site 0.063 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]