16 Aralık 2018, 09:39 - Anasayfa | Yazarlar Haberi yazdır

MUSTAFA İPEK MHP'YE HAYIRLI OLSUN

MUSTAFA İPEK MHP'YE HAYIRLI OLSUN

YAKUP ORAKCI

  • Facebook Paylaş
  • Twitter Paylaş
Bu köşe yazısı 449 kez okunmuştur

Milliyetçi Hareket Partisi'ne yeni bir ilçe başkanı atandı. Zeki, dinamik, özgüveni olan... MHP tabanında da yer bulan bir genç başkan Mustafa İpek. Kendisini kutluyorum. Tokat siyasetine önemli katkılarda bulunacağına inanıyorum.
 
Mustafa Bey, hatırı sayılır esnaflardan birisidir, eşraftan sayılır. Mustafa İpek Bey'i MHP İlçe Başkanlığı'na atayan, layık gören irade, sanıyorum parti içerisinde de kendisini temsil edecek yetenekte bir ilçe başkanı bulmuştur.
 
Milliyetçi Hareket Partisi ve ülkücü tabanın; bildiği, tanıdığı, kabullendiği bir İlçe Başkanı... Kendisine verilmiş bu görevi en iyi şekilde yerine getireceği ülkücü taban tarafından bilinmektedir. Bana göre de MHP'yi başarıya taşıyacak iradeyi barındırıyor.
 
Mustafa İpek'in çevresi itibariyle ülkücü geleneği katkı yapmış Ülkü Ocakları'nda yetişmiş, 9 ışık doktrini iyi bilen çevrede yetişmiş, bu nedenle de parti disiplini çok iyi bilen birisidir. İl yönetimlerinde görev alması ise teşkilat yapısını içine sindirdiğinden merkez ilçe başkanlığı yapması kolaylaşacaktır. Ayrıca Mustafa İpek'in sıradan bir ilçe başkanlığı dışına çıkacağını kesindir.
 
Mütevazi kişiliği, parti büyüklerinin, ülkücü davaya hizmet etmiş dava adamlarının, elini öpmekten çekinmeyecek, onların tecrübelerinden istifade etmekten geri durmayacak, Bu da kendisine başarıyı getirecektir. Genç İlçe Başkanı'nın Milletvekili, İl Başkanı, İl Genel Meclis Üyeleri, Belediye Meclis Üyeleriyle sıcak teması Tokat merkezde ülkücülerin topyekün olmasına sebebiyet verecektir.
 
Mustafa İpek'in belediye seçimlerinde genel merkezinin alacağı kararlar doğrultusunda başarıyı da yakalaması kesindir. Kendisini tebrik ediyor, başarılar diliyorum.
 
Saygılar...


 Kelkit Havadis internet sitelerinde yayınlanan haberler ve köşe yazılarının tüm hakları Kelkit Havadis Yayın Grubuna aittir. Kaynak gösterilerek dahi haberin veya köşe yazısının tamamı yazılı izin alınmaksızın kullanılamaz. Sadece alıntı yapılan haberin veya köşe yazısının bir bölümü, alıntı yapılan habere/yazıya aktif link verilerek kullanılabilir.

Yazara ait diğer köşe yazıları

RÖPORTAJ

Adnan Atmaca ile yaş sebze ve meyve ihracatı üzerine röportaj
Adnan Atmaca ile yaş sebze ve meyve ihracatı üzerine röportaj
Euroaz Tarım Ürünleri Gıda San. ve Tic. Ltd. Şti. Genel Müdürü Adnan Atmaca ile yaş sebze ve meyve ihracatı üzerine keyifli bir röportaj.

E-BÜLTEN ABONELİK

Gazetemiz Basın Ahlak Yasasına Uymayı Kabul Eder. Özel ilan ve reklamlardan doğabilecek sorumluluk ilan sahibine aittir. Gazetede neşredilen yazılardaki fikir sorumluluğu yazarına ait olup yayınlanan veya yayınlanmayan yazılar geri verilmez.

Adres : Yeşilırmak Mah. Orkide Sok. Saymaz Apt. Zemin Kat No: 8 TOKAT
Tel : (0356) 212 4884
Gsm : (0546) 449 5162
Bu site 0.063 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]